Jane Seymour: „Ważę tyle samo, co kilkadziesiąt lat temu”. Jak ona to robi? Jej dieta może was zaskoczyć
ONS.pl
Newsy

Jane Seymour: „Ważę tyle samo, co kilkadziesiąt lat temu”. Jej dieta może was zaskoczyć

Wiek to tylko liczba, a świetną sylwetką można zachwycać przez lata! Idealnym przykładem jest Jane Seymour. 70-letniej aktorce figury może pozazdrościć niejedna dwudziestolatka!
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 09, 2021

Szczupła sylwetka to cel wielu kobiet, które podejmują się przejścia na dietę odchudzającą. Jak się okazuje, to trwałe nawyki żywieniowe budują zgrabną sylwetkę. Należy jednak pamiętać o odpowiednim wyborze produktów, gdyż to one są kluczowe w całym tym aspekcie. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kariera Jane Seymour 

Jane Seymour jest aktorką znaną głównie starszemu pokoleniu, jednak wszystkich jednakowo zachwyca swoim talentem aktorskim. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1969 roku, gdy dostała epizodyczną rolę chórzystki w filmie „Och, jaka piękna wojna!”. Już rok później otrzymała swoją pierwszoplanową rolę w produkcji „The Only War”. Od tego momentu jest kariera aktorska zaczęła rozwijać się dynamicznie.

Wystąpiła w wielu filmach czy serialach, największą popularność przyniosła jej postać Doktor Quinn, a także film o Jamesie Bondzie „Żyj i pozwól umrzeć”. Na swoim koncie ma wiele cennych nagród, jak Złoty Glob czy Emmy. Jane Seymour wystąpiła również w kilku programach rozrywkowych, między innymi w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie ostatecznie zajęła szóste miejsce.

Zobacz także

Świetna sylwetka Seymour

Aktorka przez całą karierę zachwycała publiczność swoją niezwykłą urodą i nieskazitelną sylwetką. Mimo upływu lat, Jane Seymour nadal utrzymuje świetną formę. Celebrytka ostatnio skończyła 70 lat, jednak wiek nie jest przeszkodą w dbaniu o siebie oraz własne ciało. Warto dodać iż aktorka urodziła również dwójkę dzieci. Te aspekty nie zaważyły na jej figurze, a Seymour z każdym rokiem wygląda coraz lepiej.

Sekretna dieta Jane Seymour

Seymour swoją zgrabną sylwetkę zawdzięcza konsekwencji oraz odpowiedniemu żywieniu. Jak przyznała, wykluczyła ze swojego jadłospisu niezdrową żywność, a opiera się w głównej mierze na nieprzetworzonych produktach.

Aktorka nie przywiązuje się do żadnej diety, po prostu trzyma się kilku kluczowych dla niej zasad. Każdy dzień rozpoczyna od filiżanki kawy. Jednak najważniejszym punktem jest spożywanie jednego posiłku dziennie. Składa się on z warzyw, ryb lub kurczaka. W międzyczasie, jako przekąskę, stosuje różnego rodzaju surowe warzywa, jak seler naciowy bądź marchewka. Dzięki temu zawdzięcza swoją zgrabną sylwetkę, którą zachwyca publiczność od lat.

Post przerywany

Jane Seymour stosuje post przerywany, który niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów. Wśród nich wyróżnia się:

  • zmniejszone ryzyko wystąpienia miażdżycy, chorób serca czy nowotworów,
  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej w organizmie,
  • korzystny wpływ na skład mikrobioty jelitowej,
  • redukcja stanów zapalnych w organizmie,
  • czy łatwiejsze utrzymanie stałej wagi.

 

Czytaj także:

Komentarze