Program telewizji TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku wywołuje ogromne kontrowersje. Widzowie, oglądając kolejne już edycje show, przecierają oczy ze zdumienia, widząc związki małżeńskie zawierane niemalże na chybił trafił.

Los jednak bywa przewrotny. Wiele związków zawartych przed kamerami rozpada się błyskawicznie, innym zajmuje to nieco więcej czasu – tak było choćby w przypadku Oliwii i Łukasza, którzy doczekali się dziecka, by potem się rozstać.

Iza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odchudza się dla męża

Inaczej było za to u Izy i Kamila z ostatniej edycji programu. Para „wytrzymała” ze sobą już ładnych kilka miesięcy i nie zanosi się, na to by ich związek powstały w tych niecodziennych okolicznościach miał się rozstać.

Para podkreślała, że różnice ich charakterów są dość znaczne, ale czego nie robi się dla miłości? Dużo o tym mogłaby opowiedzieć Iza. 35-latka przyznała w jednym z wywiadów, że jej dieta, na której schudła  8 kilogramów w 2 miesiące była przeprowadzona specjalnie dla 5 lat młodszego męża.

Zobacz także:

– Podjęłam decyzję o zrzuceniu kilogramów dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Chciałam też być lepszą wersją siebie i bardziej podobać się mężowi – powiedziała Juszczak w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Jak schudła Iza Juszczak ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Uczestniczka show „Ślub od pierwszego wejrzenia” dodała zaraz także, że pozbycie się  13 kg pomogło jej także odciążyć kręgosłup. To było dla niej szczególnie ważne, bo Iza jest fryzjerką.

Kobieta skarżyła się również na problemy z kolanem. Wobec tego odpadały forsowne ćwiczenia fizyczne. W jaki sposób udało się jej więc zgubić aż tyle zbędnych kilogramów? 35-latka wyznała, że zastosowała dietę redukcyjną.

Polega ona oczywiście na wprowadzeniu do codziennego odżywiania zdrowych nawyków i produktów, a oprócz tego zakłada oczywiście redukcję kaloryczności dziennej racji żywnościowej o określoną liczbę kalorii.

Takie wyniki diety przy tak niesprzyjających okolicznościach zasługują na podziw. Zobaczcie zresztą sami, jak świetnie prezentuje się teraz znana z telewizji fryzjerka, która podkreśla, że chciała stać się inspiracją dla innych kobiet będących w podobnym położeniu:

– Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie, reszta to już tylko wytrwałość. Ja mimo swojej utraty wagi nadal walczę i dążę do swojego celu . A u Was jak z wytrwałością i dążeniem do celu? – napisała Iza w jednym ze szczerych wpisów zamieszczonych na Instagramie.