Edyta Górniak twierdzi, że znana gwiazda... pije krew niemowląt. O kim mowa?
ONS/Instagram
Newsy

Edyta Górniak twierdzi, że znana gwiazda... pije krew niemowląt. O kim mowa?

Muzyczna diwa słynie ostatnio z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi… Okazuje się, że za jej słowami stoi hollywoodzka teoria spiskowa.
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 19, 2021

Edyta Górniak należy do grona popularnych koronasceptyków, jednak globalna pandemia to nie jedyny temat, do którego podchodzi w kontrowersyjny sposób. Gwiazda wypowiadała się też na temat kosmitów, a teraz zdradziła, kto jej zdaniem… służy diabłu i pije krew niemowląt.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Edyta Górniak atakuje… Lady Gagę!

Polska artystka dopatrzyła się na zdjęciu amerykańskiej gwiazdy symboli uległości wobec diabła. Ponoć Lady Gaga lubuje się w noszeniu różnego rodzaju „rogów”. Kiedy jednak któryś z fanów wytknął, że Edyta Górniak sama nosiła tego typu akcesoria, w wiadomości prywatnej odpisała:

 Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi niemowląt.

Przerażające, ale czy prawdziwe?

Edyta Górniak atakuje Lady Gagę

Czy w Hollywood naprawdę pije się krew niemowląt?

Tego typu teorie pojawiły się już kilkukrotnie i wspominali o nich między innymi Mel Gibson czy… Viola Kołakowska, chociaż znana jest raczej z wiary w niepotwierdzone, pseudonaukowe opinie.

Zobacz także

Polska aktorka agresywnie skomentowała kiedyś zdjęcie na Instagramie gwiazdy pop Madonny. Chociaż polscy fani natychmiast wytknęli aktorce niepoprawną angielszczyznę i bzdurne zarzuty, Kołakowska poważnie zaatakowała Madonnę.

Jesteś diabłem! Nie jesteś człowiekiem! Jesteś illuminati... Gdzie są twoje dzieci? Jak smakuje krew dzieci?

Z kolei aktor, producent i reżyser Mel Gibson, wypowiedział swoje kontrowersyjne teorie na antenie programu Grahama Nortona:

Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową (…) Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000.

Gibson od wielu lat szczyci się tym, że nie należy już do „elity z Hollywood” i tworzy kolejne filmy poza tym środowiskiem. Ile jest prawdy w tych demonicznych spiskowych teoriach?

Źródła: o2, Telewizja Republika, The Sun, Interia, Instagram

Czytaj też:

Komentarze