Dorota Rabczewska, szerzej znana fanom jako Doda, jest polską piosenkarką i bardzo znaną celebrytką. Jest to postać dość kontrowersyjna. Media co jakiś czas rozpisują się o nowej aferze z udziałem Dody i szeroko komentują jej życie rodzinne. Nie tak dawno temu poinformowano, że Doda rozwiodła się z mężem. Wiele osób zastanawia się także wciąż, jaki jest sekret pięknej figury piosenkarki. Dorota nie ukrywa swoich sposobów.

Sekrety smukłej figury Dody

Dorota Rabczewska podkreśla, że jest aktywna fizycznie i prowadzi zdrowy tryb życia. Największy sukces osiąga właśnie poprzez stosowanie zdrowego modelu żywienia.

Potrafiłam robić miliony brzuszków i nigdy nie zobaczyłam takiego efektu jak dużo mniej brzuszków, a lepsza dieta – komentuje piosenkarka.

Mimo bardzo intensywnego stylu życia, jak prowadzi, Doda zawsze znajduje czas na treningi i odpowiednio się odżywia:

Nic tak dobrze nie wyćwiczy brzucha jak nie-żarcie – żartowała w rozmowie z dziennikarzami piosenkarka.

Dieta Dody

Doda stosuje specjalną dietę. Nie je:

Zobacz także:

  • Mięsa
  • Serów
  • Nabiału

Uważa, że na takiej diecie czuje się najlepiej. Piosenkarka nie stosuje jednak typowej diety wegańskiej. Czasami zjada na śniadanie jajka. Unika też produktów zawierających laktozę, które jej nie służą, a do jedzenia wybiera zdrowe produkty. Ma również słabość do zupy pomidorowej.

Dieta to nie wszystko. Dorota jest bardzo aktywna fizycznie. Wielokrotnie podkreślała, że jest przyzwyczajona do zdrowego stylu życia. Od dziecka uprawia dużo sportu. Uczęszczała do szkoły sportowej, ale karierę sportową przerwała dla kariery muzycznej.

Ulubiony napój Dody

Doda codziennie rano, przed śniadaniem, pije napary ziołowe. Artystka uważa, że regenerują one ją lepiej niż jakiekolwiek inne napoje. Nie pije kawy. Sięga po nią tylko wtedy, gdy jest naprawdę bardzo zmęczona. Doda codziennie zjada wartościowe śniadanie. Dorota dokładnie planuje wszystkie posiłki w ciągu dnia. Jeśli chodzi o żywienie, nie lubi spontaniczności.

Tak rutyna doskonale działa. Doda od lat zachwyca sylwetką.

Źródło: gwiazdy.wp.pl