Tadeusz Rydzyk, ceny w sklepie Rydzyka
Flickr/Pixabay, pau_noia0
Newsy

Ceny w sklepie ojca Rydzka przyprawiają o zawrót głowy. Niewyobrażalne, ile trzeba zapłacić za olej

Ojciec Rydzyk potrafi wzbudzić niemałe sensacje. Jego mieszanie się w sprawy polityczne szokuje i zasmuca. Najnowszym zaskoczeniem są ceny w jego sklepie internetowym.
Aleksandra Jaworska
grudzień 27, 2020

Ksiądz Rydzyk jest związany z Radiem Maryja, które zrzesza fanów nie tylko religijnych. Jako postać cieszy się duża sympatią. Jest odważny, charyzmatyczny, ale i szokujący.

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Sklep ojca Rydzyka

Do tej pory w sklepie ojca Rydzyka można było znaleźć dewocjonalia, które mogliście zakupić również tuż przy Kościele NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Obecnie oferta poszerzyła się o artykuły spożywcze oraz szeroką ofertę przemysłową. Ten sklep to prawdziwa skarbnica produktów!

Produkty spożywcze w sklepie Tadeusza Rydzyka

Znajdziecie w nim mąki, oleje, a nawet kremy czy przyprawy w cenach, które przyprawiają o zawrót głowy.  W sytuacji szalejącej pandemii i wielu przypadków, w których ludzie wiążą ledwo koniec z końcem, sklep narzucił ogromną marżę na swoje produkty. Ceny zwalają z nóg!

Sklep Fundacji Nasza Przyszłość, powiązanej z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, zaskakuje coraz bardziej. Poszerzający się asortyment przyprawia momentami o zawał. Miejsce znane z dewocjonaliów pełne jest produktów spożywczych czy kosmetyków w obłędnych cenach.

W sklepie znajdziemy między innymi kawę, przyprawy, herbaty i zioła

Charakterystyczne dla sklepu są wysokie ceny, choć niektóre produkty są nie byle jakie. Przykładowo za zdrowotne oleje zapłacimy ok. 25 zł. Możliwe, że sklep okaże się strzałem dziesiątkę. Na razie ceny szokują. Jak będzie dalej? Nie zapowiada się na obniżki.

Sklep z dewocjonaliami stał się miejscem pełnym różnych składników

Jeszcze chwilę temu można było kupić w nim toruńskie pierniki, które miały być formą pamiątki dla przyjezdnych i zwiedzających. Toruń to w końcu przede wszystkim pierniki. Oprócz tego wśród bogatej oferty znajdziecie mnóstwo leczniczych produktów.

To między innymi miody, zioła czy przyprawy. Za miody będziecie musieli zapłacić od 18,50 do 80 złotych.  Za kawę zapłacicie prawie 40 zł, a za najtańszą herbatę około 6,50 zł. 

Cena przyprawy do miodu gruszkowo-ziołowego jest jedną z najbardziej szokujących. 100 gram mieszanki kosztuje aż 79,90 zł. Możecie wypatrzeć też soki, oleje oraz naturalne syropy. Oleje, które mają pomóc waszemu zdrowiu kosztują krocie!

Kupicie je za niecałe 25 zł, a syrop z czarnego bzu za około 11 zł za 100 ml. Sok z czarnej rzepy to kolejna wyszukana pozycja. Za pół litra mikstury trzeba zapłacić ponad 30 zł. Nalewki o pojemności 200 ml kosztują niecałe 40 zł.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie ojca Rydzyka mają skrywać tajemnicę zachowania dobrej kondycji zdrowotnej. W tym sprawnego serca, spokojnego snu oraz niczym niezachwianej koncentracji. Nie można pominąć też produktów do pielęgnacji ciała. Krem fiołkowy? Kupicie za 150 zł!

Chętni na zakupy w sklepie ojca Rydzyka?

Komentarze
wzrost cen za jedzenie w 2021 roku
Adobe Stock
Newsy Te produkty zdrożeją od nowego roku. Jeden z nich jecie codziennie
Nie jest tajemnicą, że z roku na rok życie w Polsce kosztuje coraz więcej. Rosną ceny nie tylko podstawowych produktów spożywczych, ale również paliwa, mieszkań oraz prądu. Ekonomiści zdradzają, jak będzie pod tym względem wyglądał nadchodzący, 2021 rok.
Weronika Kępa
grudzień 27, 2020

Ceny pieczywa w górę Po bardzo trudnych finansowo miesiącach, będących skutkiem pandemii koronawirusa, przyjdą czasy wcale nie lżejsze. Bowiem Polacy znów będą wydawać na życie więcej niż dotychczas. Eksperci twierdzą, że w górę poszybują między innymi ceny spożywanego codziennie… pieczywa.  „Największą dynamikę wzrostu będziemy obserwować w przypadku pieczywa i produktów zbożowych. To konsekwencja wyższych cen zbóż oraz pozasurowcowych kosztów produkcji, energii i wynagrodzeń – zdradził w rozmowie z TVN24 analityk, Paweł Wyrzykowski. Choć w poprzednich latach ceny potrafiły wzrastać nawet do 5 proc. tym razem powinno być nieco lepiej. Jednak to nie zmienia faktu, że wiele osób pogrążonych w bankructwie wywołanym pandemią będzie miało jeszcze ciężej. Nie mówiąc o restauracjach, których przychody stale maleją, a ceny żywności... rosną. Opłata cukrowa w 2021 Okazuje się, że od 2021 roku Polacy zapłacą więcej również za wszelkie napoje słodzone i energetyczne. Ma to związek przede wszystkim z ustawą wprowadzającą opłatę cukrową. Ta miała wejść w życie w lipcu 2020 roku, jednak data została przesunięta na styczeń 2021.  Od nowego roku za każdy litr napoju z dodatkiem cukru zapłacimy aż 50 groszy więcej , z kolei za każdy litr napoju z dodatkiem kofeiny kolejne 10 groszy. Za każdy napój, w którym zawartość cukru przekroczy 5 gram na 100ml dopłacimy kolejne 5 groszy za gram. Nowe przepisy obejmą również alkohol o objętości do 300 ml.  Co stanieje w 2021? Na szczęście jest kilka produktów, które według ekspertów od 2021 roku na pewno stanieją. Należy do nich między innymi mięso wieprzowe. W tym przypadku spadek cen jest związany z pojawieniem się afrykańskiego pomoru świń w...

Przeczytaj