tadeusz rydzyk sklep
ONS
Newsy

Ceny w sklepie ojca Rydzka powalają na łopatki. Niewyobrażalne, ile trzeba zapłacić za miód

Ojciec Rydzyk bez wątpienia został obdarzony żyłką do interesów! Zobaczcie, jakie są ceny w jego sklepie.
Katarzyna Wyborska
styczeń 02, 2021

Zakonnik z Torunia zdecydowanie nie próżnuje! Ojciec Rydzyk jest bardzo przedsiębiorczym człowiekiem i stale znajduje kolejne sposoby na pomnażanie majątku swojego oczka w głowie, czyli Radia Maryja. Rozgłośnia działa głównie dzięki datkom od słuchaczy, ale zakonnik znajduje także inne źródła zarobku. Otworzył sklep internetowy, w którym można kupić wiele towarów w naprawdę… zaskakujących cenach. Stać was na takie luksusy?

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Skarby w sklepie Rydzyka

Ojcu Rydzykowi nie można odmówić talentu i żyłki do interesów. Z sukcesem prowadzi sklep, w którym sprzedaje się mydło i powidło i to za niemałe pieniądze! Przyjrzyjcie się ile trzeba zapłacić za produkty sprzedawane w sklepie zakonnika!

 

Oferta jest naprawdę interesująca. Dominującym towarem są oczywiście dewocjonalia, książki religijne, żywoty świętych czy kalendarze. Na szczególną uwagę zasługują bardzo ciekawe tytuły, takie jak „Boży poradnik antydepresyjny”, „Czarna księga komunizmu” czy „Kaszoterapia”. Nie wszystkie produkty w ofercie sklepu są bardzo drogie. Można znaleźć interesujące towary w naprawdę przystępnych cenach. Na przykład:

  • Chusteczka ze św. Janem Pawłem II – 3,50 zł
  • Magnes z Matką Boską Częstochowską – 6,90 zł
  • Pieśni patriotyczno-religijne na płycie CD – 4,90 zł

 

Jednak ceny niektórych produktów są dość zastanawiające. W sklepie można kupić na przykład figurę Matki Bożej Niepokalanej za jedyne… 289 złotych! Figura ma aż 50 cm wysokości. Niestety, kupujący raczej jej nie polecają – ocena tego produktu w sklepie to zaledwie 2,5 gwiazdki na 5 możliwych. Na uwagę zasługuje także specjalne, jubileuszowe wydanie Biblii za jedyne 600 złotych. W cenie kupujący dostają wyjątkowe wydanie Starego oraz Nowego Testamentu. Oto obietnica złożona przez producenta:

Biblia posiada złocone brzegi kartek, dwie stylowe tasiemki do zaznaczania wybranych fragmentów, bordową oprawę ze skóry ekologicznej i ochronne etui zdobione pięknym nadrukiem.

To naprawdę ciekawy pomysł na wyjątkowy prezent!

Cenny miód

W sklepie znajdziecie także kategorię „Dla zdrowia”, w której można znaleźć ekologiczne mąki, maści i miód. I to nie byle jaki! Za słoiczek miodu wrzosowego trzeba zapłacić niemal 80 zł. Niestety, na stronie nie podano gramatury produktu, jednak przedstawiony na zdjęciu słoik wydaje się dość mały. Cena wobec tego nie jest wcale konkurencyjna, ponieważ w innych sklepach można kupić 200 g miodu wrzosowego już za 48 złotych.

Komentarze
Supermarket
Pixabay/Ulrich Dregler
Newsy Rząd rozważa tymczasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele. Ile niedziel handlowych czeka nas w 2021 roku?
Ponieważ przedsiębiorcy bardzo ucierpieli w trakcie koronawirusa, prowadzone są rozmowy dotyczące zniesienia niedziel handlowych. Czy dojdą do skutku?
Katarzyna Wyborska
styczeń 02, 2021

Pandemia koronawirusa bardzo mocno dała się we znaki wielu branżom w Polsce. Najbardziej poszkodowana jest aktualnie branża fitness, która była zmuszona zawiesić działalność w marcu 2020 roku, a niewiele wskazuje na to, by siłownie i baseny mogły być znów otwarte. Również handlowcy skarżą się na spadek dochodów przez pandemię – kolejny lockdown spowoduje bankructwa większych i mniejszych przedsiębiorstw. Z tego powodu branża nieustannie apeluje do rządzących, by znieśli całkowicie obowiązujący aktualnie zakaz handlu w niedziele. Podkreślają, że taki zakaz nie ma aktualnie żadnych ekonomicznych podstaw, a wręcz pogłębi nadchodzący kryzys. W końcu bankructwa sklepów oznaczają utratę pracy nie tylko pracowników punktów handlowych, ale także wszystkich osób biorących udział w wyprodukowaniu i dostarczeniu produktów – branża handlowa to system naczyń połączonych. Upadek sklepów oznacza utratę pracy dla ich pracowników, osób dostarczających produkty, kierowców oraz dla zakładów produkujących sprzedawane towary. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele branży rozpaczliwie próbują przekonać rząd do zniesienia zakazu handlu. Na razie politycy zdają się być nieprzekonani, ale z pewnością niebawem będą musieli podjąć jakąś decyzję. Nieoficjalnie mówi się o tym, że są prowadzone rozmowy dotyczące czasowego zawieszenia zakazu handlu na czas pandemii. Prawdopodobne wydaje się też przywrócenie jednej niedzieli handlowej w miesiącu, choć przedsiębiorcy odrzucają takie rozwiązanie i uważają, że konieczne jest całkowite uwolnienie handlu. Tymczasem, gdyby nie wprowadzono takich rozwiązań, w 2021 roku Polaków czeka tylko siedem handlowych niedziel: 31 stycznia 2021 r. 28 marca 2021 r. 25 kwietnia 2021 r. 27 czerwca 2021 r. 29...

Przeczytaj
agnieszka woźniak starak instagram
ONS
Newsy Agnieszka Woźniak-Starak na kolacji sylwestrowej nie była sama. Najgorsze ma już za sobą?
Dla dziennikarki rok 2020 na pewno był bardzo trudny. Na szczęście Nowego Roku nie witała całkiem sama!
Katarzyna Wyborska
styczeń 02, 2021

Los zdecydowanie nie był łaskawy dla Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka w 2019 straciła ukochanego męża, który zginął w tragicznym wypadku. Po jego śmierci na długo zniknęła z życia publicznego i mediów społecznościowych. Trudno jej się dziwić – żałoba dla każdego jest bardzo trudna. A w dodatku gwiazdę stale śledzili dziennikarze i relacjonowali jej każde wyjście z domu. Wszystkie gesty, uśmiechy lub chwile zadumy Agnieszki były chętnie komentowane przez media i internautów. Gwiazda wycofała się więc z życia publicznego – rzadko wychodziła z domu, nie udzielała wywiadów i bardzo ostrożnie dobierała to, co udostępniała w mediach społecznościowych.   Na szczęście w tym trudnym czasie dziennikarka nie była sama. W ubiegłym roku Sylwestra spędziła w górach, w towarzystwie bliskich przyjaciół, którzy byli dla niej oparciem. Dobrze, że ma na kogo liczyć! Jednak widać było wtedy, że nadal bardzo przeżywa śmierć ukochanego. Rok 2020 z pewnością był dla niej bardzo trudny, gdy z lękami towarzyszącymi pandemii koronawirusa musiała sobie radzić całkiem sama, do tego będąc cały czas w żałobie. Jednak wydaje się, że czas naprawdę leczy rany, ponieważ na zdjęciach z tegorocznego Sylwestra Agnieszka wygląda dużo radośniej. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym siedzi przy kominku i roześmiana tuli swoje ukochane psy. Nie wiadomo w jakim gronie witała Nowy Rok, ponieważ pokazała tylko swoich psich towarzyszy. Ale na pewno nie była całkiem sama – w końcu ktoś musiał zrobić jej poniższe zdjęcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

Przeczytaj