W kwietniu rusza kolejna odsłona biedronkowej akcji „Codziennie zyskuję więcej”, którą wprowadzono z myślą o klientach posługujących się kartą Moja Biedronka.

Na czym będzie polegała akcja? Wystarczy zrobić w kwietniu  zakupy za minimum 99 zł i koniecznie wczytać przy kasie czerwoną kartę klienta.

W jaki sposób można otrzymać voucher na zakupy w Biedronce?

Co da zrobienie takich zakupów? Tuż po nich będziecie mogli odebrać od sieci Biedronka voucher, czyli talon na zakupy o wartości 15 zł.

Będzie on możliwy do wykorzystania w ciągu dwóch dni od jego odebrania przy kasie. Voucher będzie ważny tylko przy zakupach o wartości min. 99 zł.

Zobacz także:

Biedronka przygotowała także bliźniaczą akcję promocyjną dla osób, które robią nieco mniejsze zakupy.

Voucher o wartość 5 zł do wykorzystania w ciągu 2 dni od jego otrzymania będzie wręczony klientom, którzy kupią w kwietniu towar w Biedronce o wartości min. 69 zł.

Podobnie jak w przypadku pierwszej promocji, taki talon również będziecie mogli wykorzystać przy kolejnych zakupach za min. 69 zł.

Jakie są szczegóły akcji voucherowej w Biedronce?

Oferta promocyjna Biedronki z voucherami i kartą Moja Biedronka w rolach głównych obowiązuje w dniach 1.04.2021 do 30.04.2021.

Biedronka zaznacza, że z promocji można korzystać jedynie raz dziennie. Tylko raz dziennie można więc otrzymać voucher o wartości 5 zł lub 15 zł.

Ponadto voucher będzie mógł być wykorzystany tylko z tą kartą Moja Biedronka, dla której wcześniej został wydrukowany.

Otrzymanych voucherów nie można łączyć – oznacza to, że podczas jednych zakupów wykorzystacie tylko jeden otrzymany voucher.

Czym jest karta Moja Biedronka?

Sieć sklepów Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie lojalnościowego programu Moja Biedronka w 2016 r.

Klienci zaopatrzeni w karty zarejestrowane na numer telefoniczni mogą wykorzystywać specjalnie dla nich przygotowane akcje promocyjne.

Moja Biedronka jest najbardziej popularnym systemem lojalnościowym w polskim handlu. Portugalska sieć pochwaliła się, że z kart Moja Biedronka korzysta ponad 10 mln klientów w Polsce.

Akcja „Codziennie zyskuję więcej” z wykorzystaniem karty Moja Biedronka nie jest pierwszą tego typu akcją sieci.

Biedronka opublikowała dane, z których wynika, że w lutym tego roku wydała klientom ok. 19 mln voucherów na kwotę ponad 100 mln zł.

Czytaj także: