Biedronka szykuje mega niespodziankę na majówkę. Aż 12 sztuk dostaniecie za darmo!
AdobeStock
Newsy

Biedronka szykuje mega niespodziankę na majówkę. Aż 12 sztuk dostaniecie za darmo!

Przed majówką w sklepach czekają na was różne ciekawe promocje. Sprawdźcie, co będzie można dostać w Biedronce za darmo i pod jakimi warunkami.
Katarzyna Wyborska
kwiecień 27, 2021

Sieci handlowe nieustannie kuszą swoich klientów różnymi promocjami. Zwłaszcza przed takimi okazjami jak różne święta czy weekend majowy, gdy praktycznie każdy robi o wiele większe zakupy niż zwykle, ponieważ spodziewa się gości albo wybiera na wycieczkę. Na tegoroczną Majówkę sieć sklepów Biedronka przygotowała promocję, która spodoba się wielu jej klientom.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Obostrzenia w majówkę

Choć pogoda na zewnątrz zachęca do wycieczek, niestety wciąż w Polsce obowiązują obostrzenia w związku z koronawirusem. Minister zdrowia Adam Niedzielski już kilka dni temu zapowiedział, że do końca weekendu majowego hotele i restauracje na pewno będą zamknięte. Zachęca do pozostania w domu i wybierania się na jednodniowe spacery, choć Polska Izba Hotelarzy zapowiedziała już otwieranie hoteli i przyjmowanie gości w weekend majowy.

Zobacz także

Majówka 2021

Jednak przez obowiązujące obostrzenia większość Polaków zdecyduje się jednak zostać w domu. Szczęśliwcy, którzy mają dom z ogrodem lub działkę, mogą w tym czasie zorganizować grilla na świeżym powietrzu. Przyda się wam garść wskazówek na temat tego, jak zrobić smaczne żeberka z grilla oraz jak wybrać najlepszą kiełbasę do grillowania.

Promocja w Biedronce

Sieć Biedronka przygotowała promocję, z której ucieszą się wszyscy amatorzy grillowania na świeżym powietrzu. W końcu żadne spotkanie przy grillu nie może obejść się bez piwa! Z tej okazji w sklepach Biedronka będzie można skorzystać z promocji na te produkty. Oferta skierowana jest do posiadaczy karty „Moja Biedronka” i będzie obowiązywała od czwartku 29 kwietnia. Wyjątkowo w tym roku promocja nie zaczyna się w piątek, tylko już w czwartek. Przedstawiciele Biedronki spodziewają się wielu klientów w piątek przed długim weekendem, dlatego promocja przesunęli promocje.

Specjalna oferta to znane niektórym „12+12” – promocja polega na tym, że przy zakupie 24 wybranych piw połowa z nich jest odejmowana od rachunku, więc w praktyce płaci się tylko za 12 sztuk.

Piwa, które prawdopodobnie będą objęte promocją, to:

  • Corona
  • Desperados
  • Carlsberg
  • Beck’s
  • Captain Jack
  • Heineken
  • Sommersby
  • Redd’s

Czytaj także:

Komentarze