Beata Kozidrak
ONS.pl
Newsy

Beata Kozidrak ma piękną 320 metrową willę. Pokazała jak wygląda jej kuchnia. Padniecie z wrażenia

Beata Kozidrak to jeden z najpopularniejszych w Polsce wokali. Poza sceną wokalistka lubi spędzać czas w swoim domu, a najbardziej w kuchni, która robi piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że Kozidrak świetnie się sprawdza również w kwestii gotowania!

Projektując swój dom czy mieszkanie zwraca się wówczas uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale także na wystrój, kolory czy dodatki.

Gdy całość pokoju jest spójna, to wtedy staje się miejscem praktycznym, a przede wszystkim przytulnym.

Dobrze zaprojektowane wnętrze zachęca do spędzania w nim jak największej ilości czasu.

Dla wielu osób kluczowym pomieszczeniem jest kuchnia. Do tej grupy zdecydowanie należy Beata Kozidrak. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Początek kariery Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła wraz z dołączeniem do szkolnego chóru i zespołu działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Z czasem zaczęła występować solo w różnych klubach bądź domach kultury przy akompaniamencie swojego brata, Jarosława.

Grupa zaczęła się rozrastać i dołączały do niej kolejne osoby, między innymi Andrzej Pietras i Marek Winiarski. W 1978 roku oficjalnie powstał Bajm.

Zespół Bajm

Beata Kozidrak wraz ze swoim zespołem zadebiutowała ogólnopolskiej publiczności podczas konkursu debiutantów Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

Później ich kariera nabrała rozpędu i rozpoczęła się prawdziwa przygoda. Bajm w przeciągu ponad czterdziestu lat istnienia wydał dziesięć albumów studyjnych. 

Pochodzą z nich takie przeboje jak: „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Co mi Panie dasz”, „Biała armia”, „Ta sama chwila” czy „Myśli i słowa”.

Za swoją działalność zebrał również wiele cennych nagród. Równorzędnie z zespołem, Beata Kozidrak realizowała także wiele solowych projektów oraz brała udział w różnych programach rozrywkowych.

Miejsce na ziemi Beaty Kozidrak

Wokalistka przez większość życia mieszkała w rodzinnym Lublinie, a także miała swoje mieszkania w innych krajach, przykładowo w Hiszpanii.

W ostatnim czasie przeprowadziła się do nowego domu pod Warszawą, który okazał się być jej miejscem na ziemi. Budynek jest wręcz willą, gdyż jego powierzchnia liczy ponad 320 metrów kwadratowych.

Swoją architekturą nawiązuje do stylu dworskiego. Można w nim zobaczyć dwie spore garderoby, piwniczkę na wina, dwa reprezentacyjne tarasy, sypialnie, salon oraz kuchnię.

Swój dom Beata Kozidrak pokazała w jednym z programów telewizyjnych.

willa beaty kozidrak
TVN Style

Kuchnia Kozidrak

Trzeba przyznać, że kuchnia w domu wokalistki robi ogromne wrażenie. Jest nie tylko dość spora, ale również idealnie zaprojektowała i połączona wraz z jadalnią.

Oba pomieszczenia subtelnie rozdziela wyspa kuchenna, tworząc wizualnie dwa oddzielne pokoje. Kuchnia jest prosta, jasna i przejrzysta.

Została zaprojektowana w stylu prowansalskim, toteż jest w dość naturalna. Drewniane meble tworzą w całości kształt litery G, które są przyozdobione przywiezionymi pamiątkami z wakacji, a głównie Hiszpanii.

Piękne wykończenia oraz funkcjonalność pomieszczenia sprawiają, iż całość jest spójna i dość przytulna. Nic dziwnego, że Beata Kozidrak uwielbia spędzać właśnie swój wolny czas w kuchni i gotować dla najbliższych. 

willa beaty kozidrak
TVN Style

 

Komentarze
Beata Kozidrak
ONS
Newsy Beata Kozidrak niesamowicie schudła. Gwiazda całkowicie wyeliminowała z diety 1 produkt
Diety gwiazd są czasem wyszukane i skomplikowane, a momentami wystarczy eliminacja kilku składników. W przypadku Beaty Kozidrak prawidłowa dieta i kilka zdrowych nawyków przyniosło prawdziwie spektakularne efekty.
Aleksandra Jaworska
grudzień 29, 2020

Polska piosenkarka, urodzona w Lublinie, należy do nielicznych wokalistek, których skala głosu to aż cztery oktawy. Jest członkinią Akademii Fonograficznej i kompozytorką, autorką wielu swoich tekstów.  W dzieciństwie Kozidrak pełno było muzyki i śpiewania W szkole podstawowej uczyła się gry na skrzypcach. Ponadto przez sześć lat uczęszczała na zajęcia baletowe, po czym dostała propozycję kontynuowania nauki w Warszawie, na co zgody nie wyrazili rodzice. W liceum trenowała szermierkę i gimnastykę artystyczną, ale porzuciła je dla śpiewania. Ogólnopolska kariera Bajm po konkursie debiutantów w Opolu Wraz z Bajmem wydała 10 albumów studyjnych, które rozeszły się łącznie w nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. Teksty do wszystkich piosenek stworzyła samodzielnie. Wspólnie z kolegami z zespołu wylansowała liczne przeboje, takie jak: „Piechotą do lata” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”. Inne projekty muzyczne Kozidrak Występuje solowo oraz bierze udział w innych projektach muzycznych. W 1994 nagrała piosenkę „Tyle chciałem Ci dać” z grupą Universe. Pod koniec 1994, m.in. wspólnie z Krzysztofem Cugowskim i zespołem Vox, wzięła udział w nagraniu hymnu akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W grudniu 2000 nagrała piosenkę „Rzeka marzeń”, skomponowaną na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu W pustyni i w puszczy. We wrześniu 2016 wydała swój trzeci solowy album studyjny, który uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy. Na płycie słychać wyraźną inspirację elektroniką. Piosenkarka w formie najlepszej od lat Beatę Kozidrak można śledzić na jej prywatnym profilu na Intagramie, gdzie często wrzuca zdjęcia i nagrania ze swojego życia. Ostatnie...

Przeczytaj