Anna Powierza
ONS.pl
Newsy

Anna Powierza schudła aż 30kg i zachwyca figurą. Wszystko dzięki temu, że odstawiła te produkty

Dobrana dieta i godziny wycieńczającego treningu nie zawsze są skuteczne. Zwłaszcza, kiedy organizm ze względów zdrowotnych odmawia współpracy. Doskonale wie o tym Anna Powierza, która dzięki odstawieniu pewnych produktów z jadłospisu, zgubiła zbędne kilogramy.

Detoksy sokowe, wizyty u dietetyków, niezliczone godziny spędzone na siłowni i hektolitry wylanego potu  - wydawać by się mogło, że są doskonałym przepisem na wymarzoną sylwetkę. Niestety nie sprawdza się to w momencie, kiedy organizm człowieka zmaga się z innymi problemami, jak przykładowo rozregulowane hormony. Wówczas wszelki wysiłek oraz wyrzeczenia idą na marne. Świetnie ten temat zna aktorka, Anna Powierza, która od wielu lat zmaga się z nadprogramowymi kilogramami.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kariera Anny Powierzy

Anna Powierza jest znana głównie ze swojej roli Czesi z polskiej telenoweli Klan, w której gra od 1997 roku. Wystąpiła też w kilku innych serialach oraz filmach. Na swoim koncie ma również cztery publikacje, które dotyczą głównie odchudzania i diety, czyli tematów, które są szczególnie bliskie aktorce.

Zobacz także

Efekt jo-jo u Anny Powierzy

Celebrytka od wielu lat zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. Nie raz podejmowała walkę o nową, lepszą siebie. Jednak każde podejście kończyło się tak samo, czyli efektem jo-jo. Utracone kilogramy powracały, a aktorka nie ukrywała swojego problemu i szczerze przyznawała swoim odbiorcom w mediach społecznościowych o zaliczeniu kolejnej porażki. Stosowała różnego rodzaju diety, które ostatecznie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Dieta Anny Powierzy

Zmotywowana wieloma porażkami i klęskami na koncie, Anna Powierza postanowiła raz na zawsze zakończyć swoją walkę z nadwagę z pozytywnym efektem. Tym razem, zamiast stosować jedną z kolejnych specjalnie ułożonych jadłospisów od specjalistów, aktorka postanowiła odstawić ze swojej diety pewne produkty. Celebrytka z codziennego żywienia wykluczyła przede wszystkim niezdrowy cukier, pieczywo, makaron, ryż oraz kasze. Dziś może pochwalić się udaną metamorfozą i aż 30 kilogramami mniej na wadze!  Prawda, że piękny wynik? Żadne wyrzeczenia i godziny spędzone na siłowni nie dały takiego trwałego efektu jak odstawienie węglowodanów. 

Czytaj także:

Komentarze