Anna Popek pokazała, co je po porannym bieganiu. Fani zdębieli na widok jej śniadania
ONS.pl
Newsy

Anna Popek pokazała, co je po porannym bieganiu. Fani zdębieli na widok jej śniadania

Ruch to zdrowie, a w połączeniu z dobrze zbilansowaną dietą, stanowi klucz do zgrabnej sylwetki. Co poniektórzy mają jednak swój własny przepis. Jedną z tych osób jest Anna Popek. Prezenterka wszystkich zaskoczyła swoim śniadaniem po porannym joggingu.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 01, 2021

Regularna aktywność fizyczna to nie tylko sposób do utrzymania ładnej sylwetki, ale również i dobrego zdrowia. Kwestia wyboru odpowiednich ćwiczeń, to kwestia indywidualna. Warto wybrać, to co się lubi, a ich wykonywanie będzie przyjemnością. Doskonale wie o tym Anna Popek, która uwielbia biegać o poranku.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Początek dziennikarskiej kariery Anny Popek 

Anna Popek ukończyła studia na kierunku filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, zaś po kilku latach zdobyła również wykształcenie dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie dziennikarstwa, odbyła szereg staży w lokalnych mediach, a także prestiżowy kurs BBC, który przygotował ją do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych.

Medialna postać Popek

Prezenterka swoją działalność rozpoczęła od lokalnego oddziału telewizji, gdzie była prezenterką, a następnie przeniosła się do głównej siedziby. Prowadziła między innymi programy śniadaniowe oraz rozrywkowe. Jednocześnie miała własną audycję w radiu. Jednym z głównych tematów, jakie Anna Popek lubiła poruszać w nagraniach, to zdrowie i świadomy styl życia, czyli bliskie jej kwestie. Ponadto, celebrytka wystąpiła jako uczestnik w wielu programach, takich jak „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Taniec z gwiazdami” czy „Fort Boyard”. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji.

Odpowiedni wygląd prezenterki 

Anna Popek jest świadoma obowiązujących niepisanych zasad, jakie wytyczane są w mediach. Choć nie mówi się o tym na głos, to od osobowości telewizyjnych wymaga się nienagannego wyglądu oraz prezencji. Prezenterka doskonale wie o tym i stara się jak najbardziej dbać o swoją formę. Zdrowy styl życia jest jednym z jej zainteresowań, co wielokrotnie pokazała w prowadzonych przez siebie programach. 

Wartościowe bieganie

Aby utrzymać nienaganną sylwetkę, Anna Popek każdego ranka przemierza kilka kilometrów. To jej ulubiona aktywność, podczas której może również odpocząć psychicznie i przemyśleć plan dnia. Warto dodać, że bieganie jest jedną z lepszych form aktywności, a także niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów.

Wśród plusów uprawiania tego sportu wymienia się:

  • jest tani, 
  • nie wymaga specjalistycznego sprzętu, 
  • można biegać w każdym miejscu i o każdym czasie,
  • zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca,
  • pomaga zgubić nadmierną tkankę tłuszczową,
  • wzmacnia mięśnie, 
  • a co najważniejsze dodaje energii.

To prosty sposób na ćwiczenia, które każdy może wdrożyć w swój rytm dnia. Jak widać przynosi same korzyści, co widać również po świetnej figurze Anny Popek.

Śniadanie po bieganiu

Anna Popek zaskoczyła swoich odbiorców śniadaniem, jakie zaserwowała po porannym joggingu. Wiele osób było nieco zdziwionych, a to za sprawą znajdującej się potrawy na talerzu. Jak przyznała prezenterka, po bieganiu na czczo zjada talerz bigosu z kromką żytniego chleba. Taki posiłek dostarcza jej energii na cały dzień, a co najważniejsze - jest sycący i pyszny.
 

Czytaj także:

Komentarze