Anna Kalata schudła prawie 40 kg. Zrobiła to dzięki tej diecie cud
ONS.pl
Newsy

57-letnia Anna Kalata schudła prawie 40 kg. Jak była minister wróciła do swojej wagi z czasów matury?

57-letnia Anna Kalata olśniewa wyglądem. Była polityk jest nie do poznania – nie tylko schudła blisko 40 kilogramów, ale również całkowicie zmieniła swoje życie.

W 1999 roku Anna Kalata związała swoje życie z polityką - przygoda trwała aż osiem lat. W tym czasie kobieta nie tylko pełniła urząd ministra pracy i polityki społecznej z ramienia Samoobrony RP, ale również była przewodniczącą komisji do spraw społeczno-gospodarczych.

W 2007 roku jej życie zmieniło się o 180 stopni. Postanowiła wycofać się z działalności politycznej i wyjechać do Indii. Do Polski powróciła w wielkim stylu.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Jak zmieniło się życie Anny Kalaty?

Po odejściu z rządu Anna Kalata zniknęła z polityki i życia towarzyskiego. Kobieta rozwiodła się z mężem i postanowiła wyjechać do Indii, które jak sama przyznaje, dały jej nową energię i motywację do działania. Właśnie tam podjęła decyzję o całkowitej zmianie swojego dotychczasowego wizerunku.

Warto podkreślić, że Anna Kalata jako polityk zmagała się z widoczną gołym okiem nadwagą, zawsze chodziła w źle dopasowanym garniturze, spiętych w kok siwych włosach i niezbyt gustownych okularach. Wyglądała jak niezadbana babcia, mimo że ukończyła dopiero 42 lata. Dzisiaj jest starsza o 14 wiosen i wygląda jak nowonarodzona. 

Po pierwszej wizycie w Indiach zgubiłam dziesięć kilo. Ale nikt tego nie zauważył... Potem konsekwentnie kontynuowałam odchudzanie. W sumie zrzuciłam trzydzieści osiem kilogramów. Wróciłam do wagi z czasów matury - wyznała w jednym z wywiadów.

W nowej odsłonie po raz pierwszy pokazała się w programie „Taniec z Gwiazdami”. Jej znajomi przecierali oczy ze zdumienia.

Zobacz także
Olaf Lubaszenko znowu schudł. Aż ciężko go rozpoznać na zdjęciach. To już ponad 80kg

Olaf Lubaszenko znowu schudł. Aż ciężko go rozpoznać na zdjęciach. To już ponad 80kg

Małgosia Rozenek wraca do formy po porodzie. Jej brzuch robi wrażenie. To efekt diety czy treningów?

Małgosia Rozenek wraca do formy po porodzie. Jej brzuch robi wrażenie. To efekt diety czy treningów?

Dieta Anny Kalaty

Była polityk przyznaje, że początki diety nie należały do łatwych. Zdarzało się, że kobieta się głodziła. Na szczęście z czasem doszła ze swoim ciałem do porozumienia, a ich współpraca zaczęła układać się bardzo pomyślnie.

Przez pierwszy miesiąc mojej diety schudłam 13 kilogramów. To była bardzo drastyczna utrata wagi. Ale potem przystopowałam. Tylko piłam. W ogóle nie odczuwałam żadnego głodu. Nagle po takich trzech dniach zdawałam sobie sprawę, że tak nie można i muszę jeść z rozsądku, żeby nie zrobić sobie krzywdy. 

Bazą diety Anny Kalaty stały się owoce, warzywa, niskotłuszczowe produkty i niewielka ilość węglowodanów. Co ciekawe, była polityk nie uprawiała żadnego sportu, jedyną jej aktywnością fizyczną były spacery.

Na początku piłam tylko wodę, soki i jadłam gotowane warzywa. Starałam się jeść co dwie, trzy godziny (…) Mniejsze porcje, a częściej.

Anna Kalata traciła miesięcznie tylko 2-3 kilogramy. W sumie pozbyła się aż 38 kilogramów, trwało to ponad trzy lata. 

Teraz, gdy już osiągnęłam figurę, jaką chciałam i mam więcej ruchu, mogę sobie pozwolić na bardziej kaloryczne dania, mogę więcej zjeść.

Anna Kalata schudła kiedyś 40 kg. Teraz ma 57 lat, czy byłej pani minister udało się utrzymać wagę?
ONS.pl
Newsy
Anna Kalata schudła kiedyś 40 kg. Teraz ma 57 lat, czy byłej pani minister udało się utrzymać wagę?
Anna Kalata 14 lat temu prężnie rozwijała się na scenie politycznej. Jej spektakularna metamorfoza przyciągnęła jednak zainteresowanie mediów, a była minister w rządzie PiS-Samoobrony-LPR zyskała rozgłos. Jak wygląda dziś?

Anna Kalata zyskała popularność na scenie politycznej w 2007 roku. Podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin, Kalata była ministrem pracy i polityki społecznej. Wkrótce potem przeszła wielką metamorfozę – nie tylko fizyczną, ale także psychiczną. Jak opowiadała wiele lat temu, odmieniła ją podróż do Indii, która pozwoliła jej sięgnąć w głąb siebie i zrozumieć swoje emocje. To właśnie wtedy posłance udało się spektakularnie schudnąć. Jak wygląda dzisiaj, 15 lat po wielkiej przemianie? Anna Kalata schudła 40 kg – jak wygląda dziś? Była minister przeszła program odchudzający, który poskutkował zrzuceniem aż 40 kg. Jej wielka metamorfoza przyciągnęła także media – to właśnie wtedy Kalata otrzymała zaproszenie do „Tańca z gwiazdami”, gdzie występowała u boku Krzysztofa Hulboja. Efekty diety są widoczne do dzisiaj – była posłanka nadal zachwyca zgrabną figurą. Chociaż Anna Kalata skończyła 57 lat – jej przemiana nadała jej młodzieńczego, świeżego i pięknego wyglądu. Ostatnio podzieliła się na Facebooku nowym zdjęciem, na którym pochwaliła się nową fryzurą – jej krótkie, młodzieńcze uczesanie zdecydowanie odejmuje lat, a odcień chłodnego blondu doskonale podkreśla urodę. Była minister wystąpiła też niedawno w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała nie tylko o swoich dawnych doświadczeniach z polityką, ale także obecnych przemyśleniach. „Myślę, że dzisiaj taką zmianą, którą państwo dostrzegliście, to jest to, że obcięłam włosy. To odzwierciedlenie mojego stanu ducha. Pokazanie tych chęci kolejnych zmian. Myślę, że ten rok dużo zmieni w moim życiu” – podkreśliła Kalata.  Opublikowany przez Annę Kalatą   Wtorek, 27 kwietnia 2021 Czym...

Adele dieta
Instagram/adelesp
Newsy
Odstawcie ten produkt, a schudniecie bez wysiłku. Adele zrzuciła w ten sposób aż 45 kg
W ostatnich latach znana brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, Adele, przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda schudła aż 45 kilogramów. Ta przemiana to efekt zdrowej diety i regularnego sportu.

Adele znają chyba wszyscy miłośnicy muzyki. W 2006 roku piosenkarka podbiła serca ludzi na całym świecie. Nie ulega wątpliwości, że jej głos jest naprawdę wyjątkowy, mocny i głęboki. Za swoją twórczość gwiazda otrzymała nawet Oscara, po czym zniknęła z mediów społecznościowych, ścianek i wydarzeń muzycznych na kilka lat. Co w tym czasie się zmieniło? Adele przez lata cierpiała na nadwagę Brytyjska piosenkarka przez lata zmagała się z nadwagą. W 2012 roku urodziła syna, co jeszcze bardziej zwiększyło masę jej ciała. Mimo to, kobieta lubiła swój wygląd. Zawsze elegancko ubrana, ładnie umalowana, pewnie kroczyła przez życie. Do całkowitej zmiany stylu życia zmusił ją dopiero strach o własne zdrowie. Kobieta postanowiła schudnąć. Pierwsze efekty jej pracy nad własnym ciałem można było dostrzec już w 2015 roku. To właśnie wtedy pokazała się na scenie 15 kilogramów chudsza. Na tym jednak nie koniec. Niedawno okazało się, że piosenkarka zrzuciła w sumie aż 45 kilogramów! Wiemy, co jej w tym pomogło. Które produkty postanowiła odstawić Adele? Adele przede wszystkim przestała jeść mięso. Swoją dietę oparła głównie na owocach, warzywach, bakaliach i produktach bogatych w węglowodany.  Adele paliła bardzo dużo papierosów. Dla własnego zdrowia postanowiła jednak raz na zawsze zerwać z nałogiem. Pomogła jej w tym hipnoza przeprowadzana przez specjalistów w dziedzinie.  Piosenkarka całkowicie wyeliminowała ze swojej diety wysoko przetworzoną żywność, słodycze oraz gazowane napoje. Sięgała tylko po naprawdę zdrowe produkty, które nie szkodziły jej organizmowi. Jakie posiłki zaczęła jeść Adele, by schudnąć 45 kg? Gwiazda bardzo pilnowała spożywanych przez siebie posiłków. Kiedy nie starczało jej czasu na gotowanie piła pożywny koktajl...

Tomasz Sekielski
#wybierameurope/Wikipedia Commons
Gwiazdy
Spektakularna metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Mieści się w ubrania sprzed 12 lat. Wszystko dzięki jednej osobie
Dziennikarz dokonał niebywałego. Sekielski schudł aż 65 kg w ciągu roku! Brzmi to niebywale. Jak do tego doszło?

Tomasz Sekielski zasłynął ostatnio z wydawania filmów dokumentalnych, w których tropi nieprawidłowości w polskim Kościele Katolickim. Po głośnym „Tylko nie mów nikomu”, przyszedł czas na „Zabawę w chowanego”. Oprócz zadbania o dokonania na gruncie filmu, Sekielski postarał się także o zrzucenie zbędnych kilogramów. Wyniki diety byłego dziennikarza są oszałamiające. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że reportażysta miał z czego zrzucać. Jeszcze rok temu ważył aż 185 kg! Teraz udało mu się zejść do wagi 120 kg. Jak sam przyznaje – wreszcie może wbić się w swoje ubrania sprzed 12 lat. Dziennikarz wziął się za siebie i postanowił wreszcie zadbać o swoje zdrowie. Twórca filmów dokumentalnych zrezygnował z alkoholu, słodyczy oraz drobiu i wieprzowiny. – Jem jedną dziesiątą tego co dawniej. Ale mogę niemalże jeść wszystko – powiedział Sekielski w wywiadzie dla czasopisma „Viva” Kto stoi za przemianą jeszcze niedawno ociężałego dziennikarza? Jak zwykle okazuje się, że za sukcesem  mężczyzny musi stać kobieta. Jest nią oczywiście żona Tomasza, pani Anna – To był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo boje się o jego życie – mówiła żona Sekielskiego we wspólnym wywiadzie. Źródło: „Viva”, instagram.com, kobieta.wp.pl

Kiedy usunęła Facebooka i Instagrama schudła 30 kilogramów. „Bez przerwy widziałam ciastka, lody i pizze”
Instagram
Newsy
Kiedy usunęła Facebooka i Instagrama schudła 30 kg. „Bez przerwy widziałam ciastka, lody i pizzę”
„To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam" - powiedziała Brenda Finn, która po usunięciu kont z obu serwisów schudła aż 30 kilogramów.

Pewna młoda kobieta spędzała codziennie długie godziny na Facebooku i Instagramie. Pewnego dnia zauważyła, że znacząco przybrała na wadze. Brenda Finn była w szoku, gdy zobaczyła, że jej waga sięga już 98 kilogramów. 33-latka stwierdziła, że wszystko to przez to, że pod wpływem oglądania zdjęć na Facebooku i Instagramie, zaczęła się bardzo niezdrowo odżywiać. Pewnego dnia kobieta postanowiła definitywnie usunąć oba portale. Jak na tym wyszła? - To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam - przyznaje. Schudła po skasowaniu Facebooka i Instagrama Brenda, która żyje na co dzień w Londynie, doszła do wniosku, że to właśnie media społecznościowe odciągały ją od treningów i zdrowego odżywiania: - W trakcie odchudzania doszłam do wniosku, że Facebook i Instagram odciągają mnie od moich założeń, więc postanowiłam definitywnie odciąć się od tego wszystkiego. To był przełomowy moment. Trudno mi było pożegnać się z mediami społecznościowymi, ale to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam. Wcześniej też się odchudzałam, ale kiedy tylko waga trochę spadła, to przestawałam - mówi Brenda, która cierpi na łysienie.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Brenda Finn (@brendafinn_) Kobieta twierdzi, że przeglądając w sieci różne zdjęcia, cały czas miała ochotę jeść. Zwłaszcza, gdy oglądała fotografie lodów, ciastek czy pizzy: - Przeglądając media społecznościowe, nieustannie widziałam ciastka, lody, słodkie napoje i pizze. To były komunikaty...