Aneta Zając pochwaliła się swoim mieszkaniem. Jej minimalistyczna kuchnia zachwyca
ONS.pl
Newsy

Aneta Zając pochwaliła się swoim mieszkaniem. Jej minimalistyczna kuchnia zachwyca

Aktorka Aneta Zając chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak urządziła swoją kuchnię!
Katarzyna Wyborska
kwiecień 12, 2021

Kuchnia to serce każdego domu. Właśnie tam zawsze dzieje się najwięcej podczas każdego przyjęcia i spotkania z rodziną lub ze znajomymi. Każdy w końcu kieruje się do kuchni zwabiony zapachem jedzenia!

Dlatego tak ważne jest, by kuchnia była dobrze urządzona. Powinna być nie tylko schludna i miła dla oka, ale przede wszystkim funkcjonalna, by gotowanie było jak najprzyjemniejsze.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kuchnia i mieszkanie Anety Zając

Znana z serialu „Pierwsza miłość” oraz wygranej w programie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” aktorka Aneta Zając zaszokowała jakiś czas temu swoich fanów o wiele szczuplejszą figurą, którą chętnie się chwali w mediach społecznościowych. Ale to nie jedyne, co u niej zobaczycie! Na swoim profilu na Instagramie regularnie relacjonuje wydarzenia ze swojego życia – zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Na jej profilu można znaleźć także zdjęcia mieszkania aktorki. Warto obejrzeć kuchnię, która została świetnie zaprojektowana!

Wnętrze utrzymane jest w minimalistycznym stylu i w stonowanych, neutralnych barwach. Taki wybór kolorów może się wydawać nieciekawy, ale w połączeniu z różnymi dodatkami kuchnia prezentuje się bardzo elegancko i przytulnie!

Zobacz także

Wspólne gotowanie Anety Zając z rodziną

Aneta często udostępnia zdjęcia, na których chwali się swoimi potrawami i wypiekami. Nie wszystko przygotowuje sama – na profilu od czasu do czasu można zobaczyć jej synów, którzy spełniają się w roli małych pomocników i chętnie gotują razem z mamą!

W kuchni znajduje się ogromna lodówka, która poza przechowywaniem jedzenia pełni też rolę domowej galerii. Aneta chwali się dziełami swoich synów, które zdobią drzwi lodówki.

Aneta Zając lubi pić kawę

Czymże byłaby nowoczesna kuchnia bez profesjonalnego ekspresu? Aneta Zając często dzieli się zdjęciami swojej porannej kawy, którą przyrządza w domowym ekspresie. Cała kuchnia udekorowana jest ciekawymi dodatkami, świeżymi kwiatami, a na stole często można zobaczyć kolorową zastawę. Całość prezentuje się bardzo przytulnie i rzeczywiście w takiej kuchni można się poczuć jak w prawdziwej kawiarni!

Czytaj także:

Komentarze