Aktorka znana choćby z serialu „Pierwsza miłość” czy „Na Wspólnej” zachwyca odważnymi zdjęciami publikowanymi na Instagramie.

60-latka chętnie odsłania swoje ciało, pokazując swoją piękną sylwetkę fanom. Skibińska pozuje na zdjęciach niczym 20-letnia modelka i tak tłumaczy swoją odwagę w działalności w mediach społecznościowych:

– Każdy ma inne granice. Moje nie zostają wówczas przekroczone, ponieważ pracuję ciałem. Media nie kłamią, gdy piszą „Skibińska lubi swoje ciało”. Kocham je, dopieszczam i uważam, że trzeba o nie bardzo dbać, bardzo uważać. Z jednej strony mądrze akceptować, z drugiej pracować nad nim - opowiadała w rozmowie z portalem WP.

Jak Ewa Skibińska podchodzi do kwestii starzenia się?

Czy kobieta po 60-tce może być nadal bardzo atrakcyjna? Przypadek Ewy Skibińskiej zdaje się w prosty sposób odpowiadać na to pytanie. A jak do kwestii swojego wyglądu i przemijania urody podchodzi nasza bohaterka?

– Dla mnie uroda jest rzeczą nieskończoną. Bez względu na siatkę zmarszczek, która będzie coraz gęstsza, myślę sobie, że fajnie je polubić. Jako młoda dziewczyna zawsze zazdrościłam starszym koleżankom dojrzałych rysów (…). Starzeję się, ale będę mogła tym grać – zauważyła słusznie Ewa Skibńska w wywiadzie dla magazynu Vogue.

Spoglądając na efektowne zdjęcia 60-letniej aktorki, na usta ciśnie się jedno proste podstawowe pytanie. Jak ona to robi? W przypadku gwiazdy „Pierwszej miłości” nie chodzi wyłącznie o dobre geny. Swoje robi także sport:

Zobacz także:

– Ruch jest dla mnie szalenie ważny. Umarłabym bez niego. Dostarcza mi endorfin, dopaminy – wyznała pani Ewa w wywiadzie dla serwisu WP Kobieta.

Regularna aktywność fizyczna w każdym wieku przyczynia się do zachowania właściwej masy ciała, dobrego stanu zdrowia fizycznego i jak słusznie zauważyła aktorka, do utrzymania przez cały czas pogody ducha.

Jaka jest dieta Ewy Skibińskiej?

Jak już podkreśliliśmy, serialowa Teresa stawia głównie na sport, by móc cieszyć się piękną sylwetką w wieku emerytalnym. To jednak nie wszystko. Gwiazda „Pierwszej miłości” i „Na Wspólnej” ma swoje żelazne przyzwyczajenia żywieniowe.

Jak informuje portal Plejada, aktorka w całości zrezygnowała z jedzenia cukru, a nawet jego wszystkich zamienników. To z pewnością pozwala jej na zachowanie płaskiego brzucha i ustabilizowanie wagi.

Oprócz tego 60-latka nie pali papierosów i nie pije napojów alkoholowych. Niby tak mało, a jednocześnie tak dużo… Zdecydowalibyście się na takie poświęcenie dla tak rewelacyjnego wyglądu w tym wieku? Zdjęcia Skibińskiej mówią same za siebie.

Źródło: Plejada