50-letnia Izabella Scorupco trzyma dietę i waży 55 kg. Nie uwierzycie, co zjada na śniadanie
ONS.pl
Newsy

50-letnia Izabella Scorupco trzyma dietę i waży 55 kg. Nie uwierzycie, co zjada na śniadanie

Co trzeba jeść, żeby w wieku 50 lat wyglądać tak fantastycznie, jak Izabella Scorupco? Gwiazda podzieliła się zdjęciem swojego śniadania.
Katarzyna Wyborska
marzec 27, 2021

Polska może się poszczycić utalentowanymi aktorami i aktorkami. Niektórzy z nich dzięki swoim zdolnościom robią karierę za granicą! Udało się to Izabelii Scorupco, którą wszyscy znają z roli dziewczyny Jamesa Bonda w „Golden Eye”, gdzie zagrała u boku wielkiego gwiazdora Hollywood Pierce’a Brosnana. Pojawiła się również na polskich ekranach – w filmie „Ogniem i mieczem” wcieliła się w piękną Helenę. Dzięki swojej urodzie Scorupco została zauważona przez łowców talentów bardzo szybko, ponieważ już jako nastolatka wystąpiła w szwedzkiej produkcji „Nikt nie kocha tak jak my”. Udało się jej też zrobić karierę w modelingu.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Sekrety Izabelli Scorupco na młody wygląd

Chociaż trudno w to uwierzyć, Izabella ma już 50 lat! Gwiazda jednak wciąż wygląda fenomenalnie. Jak ona to robi, że w tym wieku tak dobrze wygląda? O swoich sposobach opowiedziała w wywiadzie opublikowanym w popularnym serwisie internetowym:

Najważniejszy jest sen, a tego zawsze mi mało, bo sama jestem nocnym markiem. Gdzieś tam w środku marzy mi się bycie gwiazdą rocka, którą nie jestem. Zaczynam pracować o 23, moje komórki zaczynają wtedy funkcjonować, odpisuję na e-maile, pracuję kreatywnie i piszę. Rano muszę odwieźć dzieci do szkoły o godz. 6 rano, więc nie mam czasu na sen. Ale to właśnie sen i picie dużej ilości wody są najważniejsze dla kobiety.

Zobacz także

Co Izabella Scorupco je na śniadanie

Gwiazda nie tylko młodo wygląda, ale i może się pochwalić doskonałą figurą! Aktorka podobno waży tylko 55 kilogramów. W jaki sposób można zachować taką sylwetkę po pięćdziesiątce? Patrząc na zdjęcie śniadania, które Izabella opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych można wywnioskować, że ważna jest równowaga w jedzeniu. Aktorka wcale się nie głodzi – rano lubi zjeść kanapkę z serem i szwedzkim kawiorem. Tak podpisała zdjęcie:

Moje ulubione śniadanie na świecie! Szwedzki kawior na serze Herrgård. Dziękuję również za cudowną podkładkę ze Sztokholmem.

Jak wam się podoba takie śniadanie?

Komentarze