Lidl kusi cenami.W tym tygodniu jajka po 40 gr. a kiełbasa żywiecka za 9,90 zł.
Adobe Stock
Newsy

10 jajek do wzięcia za darmo w Lidlu. Sprawdźcie, ile trzeba kupić, żeby je dostać

Co na ten weekend przygotował Lidl dla swoich klientów? Sprawdzamy. Wśród ofert m.in. wyjątkowa promocja na jajka.

W sieci Lidl z początkiem kwietnia wystartowała kampania promocyjna „Moc wielkanocnych okazji”. Możecie z nich korzystać w aplikacji Lidl Plus. Wystarczy szukać żółtych kuponów i aktywować promocję dzięki aplikacji już przy kasie.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Jak dostać 10 jajek całkiem za darmo w Lidlu?

„Złota nioska” to marka świeżych jajek, pochodzących z chowu klatkowego od polskich dostawców. Jajka są oznaczone symbolem L, jedno jajko waży około 73 g. Jajka mają oznaczenie jakości A, co oznacza najwyższa jakość i sprzedawane są po 10 sztuk w opakowaniu.

Cena regularna tych jajek to 7,79 zł, czyli 0,78 zł za 1 sztukę. Jeśli chcecie otrzymać 1 opakowanie, czyli 10 sztuk całkowicie za darmo, należy wziąć z półki 3 wytłaczanki. Przy kasie zostanie policzony koszt jedynie 2 sztuk!

Jajka w ofercie będą dostępne do soboty 2 kwietnia 2022 r. i korzystając z niej za jedno jajko zapłacicie jedynie 0,52 zł.

W podobnej ofercie tj. 2+1 gratis sprzedawane są wszystkie orzechy Alesto, w opakowaniach 200 g. Promocja działa jeśli kupicie 3 opakowania tych samych produktów. Dostępne są:

  • Migdały łuskane za 6,69 zł za 1 opakowanie (przy spełnieniu warunków promocji)
  • Orzechy włoskie za 8,79 zł
  • Orzechy laskowe prażone za 7,59 zł
  • Orzechy nerkowca za 8,19 zł
  • Orzechy brazylijskie za 8,09 zł
  • Królewska mieszanka orzechów za 7,59 zł
Zobacz także
Magda Gessler zdradziła przepis na jajka faszerowane po staropolsku. Niechcący pomyliła kolejność składników

Magda Gessler zdradziła przepis na jajka faszerowane po staropolsku. Niechcący pomyliła kolejność składników

Agata Rubik podaje przepis na sernik ciotki Mirki: "Pomyślcie o niej ciepło oblizując widelczyk"

Agata Rubik podaje przepis na sernik ciotki Mirki: „Pomyślcie o niej ciepło oblizując widelczyk”

Aż… pół metra czekolady za 10,99 zł

Czekolada „Kinder” jest od pewnego czasu sprzedawana „na metry”. To opakowanie zbiorcze, które nie tylko sprawia radość dzieciom, ale pozwoli też obdarować całą gromadkę, która pojawi się przy wielkanocnym stole. Każdy batonik jest pakowany pojedynczo i zawiera mleczne nadzienie oraz otoczkę z rozpływającej się w ustach, mlecznej czekolady. Takie słodycze dzieci wprost uwielbiają!

W Lidl pół metra czekolady, czyli 300 g kosztuje teraz tylko 10,99 zł, a więc o 33% taniej niż zwykłe opakowania tych samych batoników. Na jeden paragon możecie kupić maksymalnie cztery opakowania czekolady „Kinder” w tej cenie.

Źródło: Gazetka Lidl

W Biedronce mega okazja na jajka. Cena za sztukę to tylko 33 grosze!
Adobe Stock
Newsy
1 wytłaczanka jajek gratis przy zakupie 2 w Biedronce. Do tego dobrej jakości biała kiełbasa 27% taniej
Planujecie już menu na święta? Podpowiadamy jak łatwo i tanio zrobić odpowiednie zapasy. Np. w postaci świeżych jajek.

Święta już za tydzień, warto więc już kompletować składniki dań, które pojawią się na wielkanocnym stole, szczególnie jeśli „polujecie” na najlepsze ceny. Dziś pokażemy wam te oferty Biedronki, z których warto skorzystać właśnie w tym okresie. Jajka z majonezem i śledzie na przystawkę Gdy w domu pojawiają się goście, stół jest już zwykle zastawiony zimnymi przekąskami, od których rodzina zaczyna każde wielkanocne śniadanie. Te produkty pojawią się z pewnością na waszym stole: Jajka. Kupicie je w ofercie 2 opakowania + 1 gratis. Dzięki temu przy zakupie 30 sztuk, aż 10 jajek dostaniecie więc gratis. Żeby skorzystać z promocji, trzeba okazać kartę „Moja Biedronka” Śledzie. Filety śledziowe marki Marinaro objęte są promocją: „Drugi produkt 50% taniej”. Produkty można mieszać dowolnie, pamiętając, że to tańszy z każdej pary będzie miał uwzględnione na paragonie 50% ceny. Kiełbasa żywiecka. Wędlinę producenta „Kraina wędlin” z kartą „Moja Biedronka” kupicie za 9,99 zł, przy zakupie 2 szt. Oznacza to, że kupując 2 produkty, za drugi zapłacicie 66% taniej Żurek z białą kiełbasą na gorąco Sieć Biedronka przygotowała duży wybór białych kiełbas do żurku. Pochodzą z różnych stron Polski, są przygotowane wg. różnych lokalnych receptur, a cena każdej jest taka sama: 19,90 zł za 1 kg.  Kiełbasa biała parzona Gzella Kiełbasa biała Mościbrody Kiełbasa biała parzona Śmiłowo Kiełbasa biała parzona Łuków Kiełbasa biała Haga W sprzedaży są też mniejsze opakowania: Kiełbasa biała surowa 500 g – 8,98 zł Kiełbasa biała surowa Premium 500 g – 7,99 zł - to aż 27% taniej niż wynosi cena regularna Kiełbasa biała surowa z czosnkiem niedźwiedzim 500 g...

W Lidlu można teraz dostać mleko za darmo? Jest 1 warunek.  A do tego mięso mielone za 5 zł/opak.
AdobeStock
Newsy
W Lidlu można teraz dostać mleko za darmo? Jest 1 warunek.  A do tego mięso mielone za 5 zł/opak.
Po raz kolejny można skorzystać w Lidlu z wyjątkowej promocji i dostać „za darmo” kolejny produkt - sprawdźcie szczegóły.

Lidl nie przestaje zaskakiwać promocjami. Ostatnio w sklepach sieci pojawił się nowy typ oferty - co jakiś czas pewnie produkty są do nabycia „za darmo”, choć jest w tym pewien haczyk. W tym tygodniu w ramach takiej promocji można dostać mleko - sprawdźcie, jak można z niej skorzystać.  Mleko za darmo w Lidlu? W tym tygodniu Lidl kusi specjalną ofertą na mleko polskie UHT 3,2% marki Pilos. To właśnie ten produkt możecie praktycznie dostać za darmo. Zasady są bardzo proste - wystarczy, że kupując to mleko zeskanujecie przy kasie swoją kartę Lidl Plus. Wówczas w waszej aplikacji pojawi się kupon na 3,19 zł (czyli równowartość ceny mleka), do wykorzystania na kolejnych zakupach. By skorzystać z kuponu, będziecie musieli kupić produkty na kwotę minimum 10 złotych. Pospieszcie się - będzie ważny tylko do soboty 20 sierpnia! Obowiązuje oczywiście limit i w tej akcji można wziąć udział tylko raz.  Promocje na dziale mięsnym w Lidlu Kolejną gwiazdą promocji jest mięso mielone wieprzowe marki Rzeźnik. Opakowanie 400 g kupicie o 52% taniej, czyli za 4,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch. Zobaczcie, co jeszcze można kupić w okazyjnej cenie na dziale mięsnym: Rzeźnik Fit Life, Polski indyk - gulasz z piersi, 300 g: 9,99 zł/opak. Rzeźnik, Polski indyk - skrzydła: 10,99 zł/kg Rzeźnik, Polski kurczak Biesiadny z chowu bez antybiotyków - tuszka: 9,99 zł/kg Rzeźnik, Polska wołowina - flaki, 500 g: 8,99 zł/opak. Tańsze warzywa i owoce w Lidlu  W sezonie nie może zabraknąć doskonałych ofert na warzywa i owoce. W tym tygodniu warto wybrać się do Lidla po polskie ziemniaki, które kosztują teraz tylko 0,99 zł za kilogram! Sprawdźcie promocje: Polskie pomidory karbowane, luzem: 9,99 zł/kg Polskie kurki, 200 g: 8,99 zł/opak. Polska cebula dymka:...

W Lidlu rozdają masło za darmo? Jest jeden haczyk, promocja niedługo się skończy
AdobeStock
Newsy
W Lidlu rozdają masło za darmo? Jest 1 haczyk, a i promocja niedługo się skończy
Trudno wam uwierzyć w taką promocję? Sprawdźcie sami - w Lidlu naprawdę można teraz praktycznie dostać masło za darmo, ale pod pewnym warunkiem. Dowiedzcie się, co trzeba zrobić.

Przy szalejącej inflacji rosnące ceny podstawowych produktów spożywczych dają Polakom mocno w kość. Mocno odczuwalna jest wysoka cena masła, którego używamy przecież codziennie. Niektórzy starają się je oszczędzać lub całkowicie z niego rezygnują na rzecz miksów tłuszczowych lub margaryny. Warto zwracać uwagę na promocje w sklepach spożywczych, gdzie od czasu do czasu można upolować masło w niższej cenie. Teraz sieć Lidl przeszła samą siebie i w sklepach praktycznie rozdaje masło za darmo. Jak to możliwe i w czym tkwi haczyk? Sprawdźcie.  Darmowe masło w Lidlu? Spośród wszystkich cotygodniowych ofert sklepów spożywczych, ta zaprezentowana przez Lidla jest chyba najatrakcyjniejsza. W końcu czy gdzieś indziej dostaniecie masło praktycznie za darmo? Tak właśnie Lidl zachęca do kupienia tego produktu w swoich sklepach. Jak to działa? Jeżeli w dniach od 1 do 5 sierpnia kupicie masło ekstra marki Pilos, 200 g i zeskanujecie przy kasie aplikację Lidl Plus, wówczas otrzymacie 100% zwrotu ceny masła w aplikacji. Zwrot ten będzie miał formę kuponu rabatowego w wysokości 6,45 zł (tyle, ile kosztuje masło), który będzie można wykorzystać w Lidlu na kolejne zakupy za minimum 10 złotych. Nie ma co z nimi zwlekać! Kupon będzie bowiem ważny od dnia zakupu do 6 sierpnia, czyli soboty.  Ofertę można niestety wykorzystać tylko raz, w odniesieniu do jednego produktu. Sieć zachęca do przeczytania szczegółów akcji w aplikacji Lidl Plus.  Tańsze mięso w Lidlu Na uwagę zasługują także atrakcyjne promocje na mięso i wędliny. Mięso mielone z łopatki wieprzowej, 500 g kupicie za 5,99 zł, przy zakupie 3 opakowań. Z kolei Polski kurczak - paski z fileta z piersi, 400 g kosztuje tylko 10,39 zł za opakowanie, przy zakupie dwóch. A z aplikacją Lidl Plus kupicie znacznie taniej Wędliny w plastrach Pikok Pure, 100 g - trzeci produkt jest o 75%...

Biegnijcie do Lidla po masło za 5,65 zł zanim zniknie z półek. Tańsze nie będzie
AdobeStock
Newsy
Masło w Lidlu za jedyne 5,65 zł. Lećcie po zapas, bo na bank zaraz zniknie z półek
Oszczędzacie na maśle, bo jest za drogie? Kupcie je teraz tanio w Lidlu i zróbcie zapasy. Wystarczy je zamrozić zaraz po zakupie.

Wysokie ceny masła coraz rzadziej dziwią. Chyba przyzwyczailiśmy się już do tego, że masło jest drogie, a jego coraz wyższe ceny wywołują już tylko uczucie rezygnacji. Najmniej zarabiający musieli zrezygnować z masła na rzecz margaryny lub miksów tłuszczowych, ponieważ jest ono po prostu za drogie.  Sieci supermarketów organizują jednak od czasu do czasu atrakcyjne promocje, na których można kupić prawdziwe masło w cenach, które dla większości ludzi będą do przyjęcia. Sprawdźcie, ile kosztuje teraz masło w Lidlu.  Promocja na masło w Lidlu Jeśli i wy oszczędzacie na maśle ze względu na jego cenę, na pewno zainteresuje was najnowsza promocja w Lidlu. Tylko dziś, w piątek 9 września, masło polskie extra marki Pilos kosztuje 5,65 złotych! By skorzystać z promocji, musicie spełnić dwa warunki. Po pierwsze, musicie aktywować kupon z tą promocją w aplikacji Lidl Plus. Następnie, w sklepie należy kupić 3 sztuki masła - tylko wówczas będzie obowiązywała cena 5,65 zł za sztukę.  Tanie mięso w Lidlu Genialne promocje czekają też na dziale mięsnym. W najnowszej gazetce Lidl chwali się, że można tam kupić mięso w niższych cenach, niż we wrześniu 2021 roku. Sprawdźcie sami: Łopatka wieprzowa Rzeźnik: 12,99 zł/kg  Schab wieprzowy Rzeźnik: 13,99 zł/kg Karkówka wieprzowa Rzeźnik: 14,99 zł/kg W przypadku wymienionych wyżej produktów obowiązuje limit 3 kg na paragon. Za każdy kolejny kilogram mięsa trzeba będzie zapłacić cenę regularną.  Ponadto, po raz kolejny można „za darmo” dostać mięso mielone. Jeżeli w tym tygodniu kupicie mięso mielone z szynki za 10,99 zł za opakowanie 500 g i przy kasie zeskanujecie aplikację Lidl Plus, to na wasze konto w aplikacji wpłynie kupon rabatowy w wysokości kwoty, jaką zapłaciliście za mięso. Co ważne, kupon...