paweł małaszyński
ONS
Newsy

Wigilijna kolacja była dla niego wyjątkowo smutna. Paweł Małaszyński w żałobie po śmierci...

Dla Pawła Małaszyńskiego tegoroczne święta są bardzo smutne. Aktor stracił bardzo bliską osobę.
Katarzyna Wyborska
grudzień 26, 2020

Choć dla większości ludzi Wigilia i święta Bożego Narodzenia to radosny czas, który spędzają z bliskimi, to niestety nie dla wszystkich zimowe świętowanie takie jest. Gwiazdka wydaje się być takim szczególnym okresem w roku, gdy czas na chwilę staje w miejscu, a wszelkie troski można odłożyć na bok. Lecz życie toczy się dalej, niezależnie od tego, jaki jest dzień w roku. Tegoroczne święta są wyjątkowo smutne dla aktora Pawła Małaszyńskiego, który stracił kogoś bardzo bliskiego.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Smutna wiadomość

Znany aktor Paweł Małaszyński bardzo zdziwił swoich fanów. Co roku na Instagramie publikował świąteczne życzenia, jednak tym razem zamiast życzeń udostępnił dwa obrazki. Na jednym znajdują się poniższe słowa:

Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się.

Natomiast drugi przedstawia żałobny kir. Pod udostępnionymi grafikami pojawiło się bardzo wiele słów wsparcia. Sławni aktorzy i przyjaciele Pawła skomentowali zdjęcia wstawiając po prostu czarne serduszko. Obserwujący profil Małaszyńskiego fani piszą także:

Emocje są nie do opisania... smutek, żal, pustka, i ...cały czas pytanie DLACZEGO? Łączę się z Tobą w bólu bo sama przez to przechodzę 🖤

Wczoraj miałem pogrzeb kogoś bliskiego, też nie jestem w nastroju... Dbajmy o siebie. Może będzie lepiej.

Paweł Małaszyński jeszcze nie powiedział co dokładnie się stało, lecz prawdopodobnie zmarł jego tato. Jedna z fanek aktora skomentowała jego zdjęcie tak:

U mnie to też pierwsze Święta bez Taty, współczuję i wiem przez co może Pan przechodzić

Życzymy Pawłowi bardzo dużo siły w tym szczególnie trudnym czasie.

Komentarze