Widzieliście już najnowsze promocje w Biedronce? Sieć znów kusi niskimi cenami warzyw i mięsa. Znalazło się też coś dla najmłodszych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Sprawdźcie, co można teraz kupić w atrakcyjnych cenach w Biedronce.

Tanie mięso w Biedronce

Klienci Biedronki kuszeni są w tym tygodniu promocjami na dziale mięsnym. A można tam złapać naprawdę dobre okazje - mięso mielone z łopatki wieprzowej Kraina Mięs kosztuje 5,99 zł za opakowanie 500 g.

By skorzystać z tej promocji, trzeba kupić dwa opakowania i pokazać kartę Moja Biedronka przy kasie. Pamiętajcie, że obowiązuje limit w postaci 6 sztuk tego produktu na osobę.

Zobacz także:

Z kolei przy zakupach za minimum 29 zł, posiadacze karty Moja Biedronka zapłacą tylko 10,99 zł za szynkę wieprzową bez kości za kilogram. Warunkiem jest zrobienie zakupów za co najmniej 29 złotych i muszą to być produkty inne, niż szynka objęta promocją. 

Inne okazje na dziale mięsnym to:

  • Mięso mielone z kurczaka z chowu bez antybiotyków Kraina Mięs, 400 g: 8,99 zł/opak.

  • Kostka z fileta piersi indyka, 300g: 9,99 zł/opak.

  • Boczek wieprzowy drobno posiekany, 200g: 4,49 zł/opak.

  • Zestaw obiadowy z indyka: 13,99 zł/kg

Atrakcyjne obniżki na dziale z warzywami

Już od jakiegoś czasu Biedronka rozpieszcza cenami na dziale warzywnym. Po zaledwie kilku dniach od zakończenia promocji na pomidory, znów można je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie - po 4,79 zł za kilogram.

Tanie są też ogórki szklarniowe, które teraz kosztują 3,99 zł za kilogram. Warto skorzystać również z promocji na bataty (słodkie ziemniaki), za które zapłacicie teraz w Biedronce 6,99 zł za kilogram, czyli o 26% taniej, niż zwykle. 

Tanio jest też na dziale z owocami. Awokado jest tańsze o prawie połowę i kosztuje 2,99 zł za sztukę. Za polskie maliny trzeba zapłacić 9,99 zł

Promocje w Biedronce na Dzień Dziecka

Biedronka nie zapomniała też o najmłodszych. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zrobiło się dużo taniej na dziale z lodami i słodyczami. Ucieszą się młodzi fani Ekipy, ponieważ lody popularnych YouTuberów kosztują teraz w Biedronce 1,69 zł.

Z kolei lody Kaktus oraz Marletto są teraz w promocji 1+1 gratis. Znacznie taniej można też kupić Jajka Kinder Niespodzianka i Kindr Joy, po 2,69 zł za sztukę w promocji „kup 3 i zapłać mniej”, za okazaniem karty Moja Biedronka. 

Źródło: biedronka.pl