Karp z voucherem jest sprzedawany tylko do dziś. Możecie go jednak kupić dłużej niż zwykle. Dla wygody klientów, w okresie przedświątecznym sieć utrzymuje wydłużone godziny otwarcia. Sklepy będą czynne przynajmniej do godziny 23:00, a niektóre punkty nawet dłużej. Sprawdźcie, do której kupicie dziś karpia w swojej okolicy.

Karp w Biedronce nawet za… 0 zł

Oferta „Karp za darmo” działa do 22 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Spieszcie się więc, bo ryba może szybko zniknąć ze sklepów. Przy zakupie karpia otrzymacie voucher, którego wartość wyniesie 100% ceny, jaką zapłaciliście. Wartość vouchera nie ma określonej wysokości, zależy od ceny karpia w waszym sklepie.

Zwrot zapłaconej kwoty otrzymacie przy kolejnych zakupach, zrobionych w najbliższych dniach, w każdym sklepie sieci.

Robicie większe zakupy w Biedronce? Schab dostaniecie już za 7,99 zł

Także schab, idealny do upieczenia na święta, możecie mieć dużo taniej. Są jednak dwa warunki: powinniście posiadać kartę „Moja Biedronka" i zrobić zakupy za minimum 99 zł. Wystarczy dołożyć mięso do głównych zakupów robionych w sklepie i w ten sposób zapłacić tylko 7,99 zł za 1 kg schabu bez kości, pakowanego próżniowo. Limit dzienny zakupu mięsa to 4 kg.

Zobacz także:

Z takiego schabu w prosty sposób zrobicie wędlinę na święta, do jedzenia zarówno na zimno, jak i na gorąco. Polecamy sparzyć mięso, następnie natrzeć je solą i majerankiem i odstawić na 1 godzinę. Po tym czasie dodajcie do blaszki z mięsem suszone śliwki, polejcie całość olejem, przykryjcie folią aluminiową i pieczcie w 180 st. Celsjusza, przez 40 minut na każdy 1 kg schabu. Co pół godziny, polejcie mięso sosem, który zbierze się na dnie. Na ostatnie 20 minut pieczenia zdejmijcie folię i ustawcie podpiekanie od góry.

Świąteczne godziny otwarcia sklepów Biedronka

Sieć na swojej stronie zawiadamia klientów o godzinach otwarcia sklepów:

  • W Wigilię 24 grudnia sklepy będą otwarte do godziny 13:00
  • W Sylwestra 31.12 do godziny 19:00
  • W czasie świąt Bożego Narodzenia tj. 25 i 26 grudnia sklepy Biedronka będą nieczynne

Źródło: Gazetka Biedronki, media.biedronka.pl