Już w piątek we wszystkich polskich domach będzie się unosił zapach potraw, na które czekamy cały rok. Najczęściej jest to między innymi barszcz czerwony oraz oczywiście smażony karp.

Ceny tej ryby bardzo wzrosły w tym roku, jednak to nie powstrzymuje Polaków przed zakupem tradycyjnego karpia. Jeśli wy również nie wyobrażacie sobie świąt bez tej ryby na talerzu, wybierzcie się na zakupy do Lidla - możecie naprawdę sporo zaoszczędzić. 

Mega promocja na karpia w Lidlu

Kwoty rzędu 70 złotych za kilogram karpia (płat ze skórą) brzmią może niedorzecznie, ale taka jest dzisiejsza rzeczywistość. Ceny są bardzo wysokie, dlatego niektórzy poważnie rozważają rezygnację z karpia na rzecz innych ryb.

Zobacz także:

Ale nie załamujcie się, ponieważ możecie kupić tę rybę w całkiem rozsądnej cenie - tylko w poniedziałek i wtorek (19-20 grudnia) kilogram płatu ze skórą z karpia kosztuje w Lidlu 34,90 zł, czyli aż 50% mniej, niż zwykle. Śpieszcie się, ponieważ promocja trwa do wyczerpania zapasów. 

Oferty na Święta w Lidlu

Kto w tej przedświątecznej gorączce jeszcze nie zaopatrzył się w najbardziej niezbędne produkty, ten ma ostatnią szansę na to, by zdążyć przed Wigilią. W Lidlu wciąż możecie kupić w bardzo atrakcyjnych cenach artykuły, które przydadzą wam się do pieczenia świątecznych ciast i innych przysmaków:

  • Kania, Majonez z żółtkami jaj od kur z wolnego wybiegu, 400 ml: 3,99 zł/opak. przy zakupie 3 opakowań

  • Pilos, Twaróg na sernik: 7,89 zł/kg przy zakupie 2 opakowań

  • Złota Nioska, jaja ściółkowe rozmiar M: 3,99 zł/opak. przy zakupie 2 opakowań, z kuponem Lidl Plus

  • Mlekpol, Masło Mazurski Smak, 200 g: 5,99 zł/opak. przy zakupie 3 opakowań

Dodatkowo, tylko 20 grudnia z kuponem w aplikacji Lidl Plus możecie kupić wszystkie twarogi marki Pilos w promocji 2+1 gratis. 

Obniżki na mięso w Lidlu 

Nie zabrakło świątecznych promocji na mięso. Teraz kupicie w Lidlu szynkę wieprzową w cenie 11,99 zł za kilogram (limit wynosi 4 kg na paragon), a schab w plastrach cienko krojony za 8,99 zł/300 g. Warto zwrócić uwagę na promocję na kaczkę - tuszka kosztuje teraz 11,99 zł za kg, przy czym dzienny limit to 6 kg na paragon. 

Źródło: lidl.pl