W poniedziałek 7 lutego wystartowała wielka loteria „Wygraj mieszkaniowa z Biedronką”. Będzie trwała do 16 kwietnia 2022. Loteria zorganizowana jest dla posiadaczy karty „Moja Biedronka”. Zachęca stałych klientów do częstego robienia zakupów i powiększania koszyka zakupowego do wysokości 99 zł. Za każde takie zakupy dostaniecie jeden los w loterii. Co można wygrać i dlaczego loteria jest tak wyjątkowa?

Ekonomista o loterii Biedronki: „Trzeba przyznać, spory rozmach”

W loterii można wygrać pieniądze na mieszkanie lub dom. Regulamin loterii zastrzega, że nie można wykorzystać wygranej na inny cel. Zwycięzcy, a będzie ich 50-ciu w całej Polsce, otrzymają po 500 tys. zł do wydania na zakup mieszkania. Szczęśliwcy będą mogli za to kupić małe mieszkanie w dużych miastach i całkiem spore na w mniejszych ośrodkach.

Ekonomista Rafał Mundry zauważył na Twiterze, że loteria jest wyjątkowa:

Pasjonat ekonomii znany z komentowania w mediach społecznościowych sytuacji gospodarczej w Polsce, bardzo aktywny od czasu rosnącej inflacji i wprowadzenia zmian podatkowych w ramach „Polskiego ładu”, zestawił wartość loterii portugalskiej sieci dyskontów z innymi, organizowanymi przez skarb państwa. I co się okazało? Biedronka przeznacza na loterię więcej niż państwo polskie na ważne dla siebie projekty.

Zobacz także:

Sami porównajcie:

  • Pula nagród w loterii „Wygraj mieszkaniowa z Biedronką” – 27,8 mln zł
  • Pula nagród w konkursach Narodowego Programu Szczepień – 22 mln zł
  • Pula nagród w loterii paragonowej Ministerstwa finansów – 1,6 mln zł

Jak wziąć udział w loterii „Wygraj mieszkanie z Biedronką”

Zasady loterii „Wygraj mieszkanie z Biedronką” są proste, ale trzeba pamiętać, że mogą w niej wziąć udział tylko osoby posiadające kartę „Moja Biedronka”. Czym prędzej więc poproście o nią w sklepie i zarejestrujcie telefonicznie lub przez Internet.

  • Róbcie zakupy z kartą „Moja Biedronka”. Los otrzymacie do zakupów powyżej 99 zł. W ciągu jednego dnia możecie dostać maksymalnie 10 losów. Do wartości zakupów nie wlicza się alkohol i produkty dla dzieci.
  • Potwierdźcie kasjerowi lub na kasie automatycznej podczas skanowania produktów, że chcecie wziąć udział w loterii
  • Sprawdzajcie co tydzień czy wygraliście. Co tydzień będzie losowanych 5 paragonów ze szczęśliwym losem.
  • Ze zwycięzcami sieć skontaktuje się także telefonicznie. Pierwsi szczęśliwcy zostaną ogłoszeni już 16 lutego. Tak będzie wyglądał paragon z losem. Sprawdźcie, czy macie zarejestrowany los do swoich zakupów:

Źródło: wyborcza.biz, Twitter/Rafał Mundry