„Googlebox” to inspirowany brytyjskim formatem program typu reality show. Rolą występujących w nim osób jest komentowanie wybranego przez produkcję filmu czy też serialu w domowych warunkach – z własnej kanapy. Jedną z wieloletnich uczestniczek programu jest  Agnieszka Kotońska.

Ludzie pokochali Agnieszkę Kotońską

Pierwszy odcinek „Googlebox” został wyemitowany w 2014 roku. Niedługo później, bo jesienią 2015 roku, do programu dołączyła Agnieszka Kotońska wraz z rodziną. Kobieta bardzo szybko zjednała sobie ludzi. Jej optymistyczne podejście do życia i ciągły uśmiech sprawiły, że wokół gwiazdy pojawiło się spore grono naprawdę wiernych fanów, którzy bardzo skrupulatnie zaczęli śledzić jej życie.

Niesamowita przemiana celebrytki

Uwadze obserwatorów nie umknął więc ważny fakt z życia Kotońskiej. Bowiem w ciągu ostatnich lat celebrytce udało się schudnąć aż 30 kilogramów! W jednym z instagramowych postów przyznała, że przed metamorfozą waga pokazywała dramatyczną liczbę – 104kg.

43-latka przyznaje, że początki przemiany nie należały do łatwych. W końcu zamiana chipsów i coli na warzywa, ryby i nabiał stanowiła niemałe wyzwanie, ale w końcu się udało. 

Zobacz także:

„Na początku było bardzo ciężko, musiałam przestawić się na zupełnie inny tryb jedzenia, myślenia, wskoczyć w strój sportowy i zacząć ćwiczyć – to było najtrudniejsze. Mój dzień przed metamorfozą wyglądał standardowo. Zaczynał się od wypicia kawy i potem długo, długo nic nie jadłam. Wieczorem dostawałam wilczego apetytu i najadałam się pod sam czubek głowy i tyłam. Teraz to zupełnie inna bajka” – czytamy na Instagramie Agnieszki Kotońskiej.

Co gwiazda jadła na diecie?

Gwiazda bardzo szybko zrozumiała, że nadprogramowe kilogramy to skutek nieregularnych i niezdrowych posiłków. Postanowiła więc całkowicie zmienić swój jadłospis.

„Kiedyś potrafiłam zjeść całe pudełko ptasiego mleczka i gdybym miała jeszcze jedno pudełko to też bym zjadła. Dziś (…) staram się nie jeść wcale słodyczy (…) Moja dieta była bardzo prosta i zdrowa. Rano kanapka z czarnego chleba, jajko i pół pomidora. Na drugie śniadanie małe musli, na obiad ryba gotowana, warzywa na parze, na podwieczorek serek grani, z kolei na kolację omlet. I hektolitry wody” – zdradziła w jednym z wywiadów dla DDT.

Agnieszka Kotońska nie ukrywa również, że ogromną częścią jej sukcesu stanowią ćwiczenia. Gwiazda stara się je wykonywać regularnie, 5 razy w tygodniu. Przyznaje jednak, że kiedy ma słabszy dzień, po prostu odpuszcza, nie robi nic na siłę.