Ostatni czas nie jest pomyślny dla Moniki Zamachowskiej. Dziennikarka tuż przed świętami wielkanocnymi rozstała się z mężem. Dziś stara się żyć normalnie i szuka sobie nowych zajęć. Jednak takie przeżycie na pewno odcisnęło spore piętno na jej emocjach...

Telewizyjna kariera Zamachowskiej

Monika Zamachowska, mimo iż skończyła studia na kierunku iberystyki, to swoją zawodową przyszłość związała z mediami. Przez ponad dwadzieścia lat pracowała w telewizji, gdzie prowadziła szereg różnych programów. Jest w głównej mierze znana jako prowadząca program śniadaniowy czy też talk-show „Europa da się lubić” bądź „Wstęp wolny”. Udzielała się również w stacji radiowej, prowadząc swoje audycje. Dziennikarka była również redaktor naczelną miesięcznika „Zwierciadło” oraz zasiadała w jury w jednym z programów rozrywkowych. W 2009 roku brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie ostatecznie zajęła wysokie czwarte miejsce. 

Miłosne życie dziennikarki

Zamachowska była trzykrotną mężatką. Jej ostatnim mężem był aktor - Zbigniew Zamachowski. To właśnie dla niego zostawiła poprzedniego partnera - Jamie’go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci. Miłość z aktorem była pięknym przeżyciem, ale niestety skończyła się tuż przed świętami wielkanocnymi. Zbigniew Zamachowski spakował swoje rzeczy i wyniósł się ze wspólnego mieszkania. Dziennikarka została sama. Tym bardziej jest to bolesne, gdyż prawdopodobnie została porzucona dla innej kobiety.

Nowa pasja Moniki Zamachowskiej

Rozstanie jest ciężkim przeżyciem, a powrót do normalności zajmuje trochę czasu. Aby mniej odczuwać ból, warto znaleźć sobie nowe zajęcie. Tym tropem udała się również Monika Zamachowska, która postanowiła zacząć hodować w domowym zaciszu zioła. To świetna opcja zagospodarowania wolnego czasu oraz myśli. Poza tym, rośliny z własnego ogródka, to doskonała alternatywa. Takie zioła są zdecydowanie zdrowsze niż te z marketów, a poza tym, zawsze będą pod ręką podczas gotowania. Idealnie w domu sprawdzą się:

Zobacz także:

  • bazylia,
  • oregano,
  • szczypiorek,
  • pietruszka,
  • rzeżucha,
  • rozmaryn,
  • czy tymianek.

Samodzielne uprawianie roślin nie jest skomplikowane, a może przynieść ukojenie na zszargane emocje.

Czytaj także: