Program telewizyjny pokazujący jak bezkompromisowe kobiety pławią się w luksusie, jest popularny w telewizji TTV od lat. Każdy z uczestników marzy o sukcesie i realizuje to marzenie według własnego scenariusza. W programie zaprezentowała się także 41-latka z Krakowa.

Kim jest Monika Chwajoł?

W szóstym sezonie do programu dołączyła Monika Chwajoł. 41-latka bardzo szybko zbudowała sobie w mediach społecznościowych ogromną rzeszę fanów. Ma ich dziś na Instagramie niemal 150 tys. Dzięki tak dużemu audytorium, pomimo odejścia z programu, jej popularność nadal trwa.

Celebrytka uwagę obserwatorów przykuwa odważnymi zdjęciami, a na krytyczne komentarze niezmiennie odpowiada, że nigdy się nie zmieni i zawsze będzie robiła co chce, nawet jeśli to się komuś nie podoba.

Jednak na przestrzeni ostatnich lat uczestniczka TV show bardzo się zmieniła. Przeszła kilka operacji plastycznych i schudła 13 kg. Obecnie wygląda na zadowoloną z tego co osiągnęła, choć nie zatrzymuje się i szuka kolejnych marzeń, które mogłaby spełnić. Rozwija swoją markę modową i zaczęła śpiewać.

Zobacz także:

Disco polo – miłość Moniki Chwajoł

41-latka opowiedziała reporterowi portalu „Pudelek” o swoich planach muzycznych oraz o tym, jak ważne jest dla niej śpiewanie:

- Biorę to jako spełnienie moich marzeń, szkoda, że po czterdziestce, a nie przed czterdziestką, no ale nic na to nie poradzę.

Była uczestniczka programu „Królowe życia” od kilku lat nagrywa piosenki disco polo. Śpiewa też na weselach, choć jak zaznaczyła nie prowadzi całych wesel, tylko przyjeżdża gościnne, na kilka piosenek:

- Nie prowadzę całego wesela, ale występuję z kilkoma kawałkami. To ma mnie cieszyć, a nie męczyć. 

Dodała, że śpiewanie do tzw. kotleta jest spełnieniem jej artystycznych marzeń. Piosenkarka jednak nie wie ile trzeba zapłacić za jej występ:

- Trzeba rozmawiać z moim menadżerem. Ja tylko wydaję pieniądze, ale ich nie liczę. Wszystko w granicach rozsądku. Życie jest jedno i na pewno z niego korzystam.

Prawdziwa królowa życia...

Źródło: pudelek, Instagram/Monika Chwajoł