Najbliższy weekend będzie w sklepach bardzo gorący - w końcu Wigilia już za tydzień i to ostatni dzwonek na to, by kupić artykuły niezbędne do przygotowania świątecznych potraw.

Z tego powodu najbliższa niedziela będzie handlowa, a sieci handlowe przygotowały już atrakcyjne obniżki, by zachęcić klientów do zakupów. Warto zwrócić uwagę na oferty w Biedronce - na niektórych produktach da się sporo zaoszczędzić. 

Świąteczne promocje w Biedronce

Czym są święta bez śledzi przyrządzanych na różne sposoby? Jeśli się z tym zgadzacie, kupcie ten przysmak właśnie w Biedronce - do 18 grudnia wszystkie śledzie marki Marinero są w promocji „Drugi produkt 50% taniej”.

Zobacz także:

Warunkiem skorzystania z oferty jest zeskanowanie aplikacji lub karty Moja Biedronka przy kasie. Nie zapomnijcie o limicie, który wynosi 6 produktów marki Marinero (czyli maksymalnie 3 z rabatem) na jedną kartę Moja Biedronka.

Tą samą promocją objęte są wszystkie pierogi i uszka marek Pyszne Danie i Nasze Smaki. Limit dzienny również wynosi maks. 6 sztuk (3 z rabatem).

Z kolei jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka (wszystkie rozmiary) są w promocji „Drugi produkt 40% taniej”, a limit dzienny wynosi 4 opakowania na jedną kartę Moja Biedronka. Taniej kupicie też:

  • Twaróg sernikowy Président, 1 kg: 7,95 zł/opak. przy zakupie innych produktów za min. 29 złotych z kartą lub aplikacją Moja Biedronka

  • Olej rzepakowy Kujawski, 2 l: 19,79 zł/opak. (limit dzienny wynosi 3 butelki na kartę Moja Biedronka)

  • Wędliny Biedronka, 100 g: 3,99 zł/opak. przy zakupie 2 opakowań

Obniżki cen mięsa w Biedronce

W tym tygodniu nie zabraknie też obniżek cen mięsa. Zwróćcie uwagę na poniższe produkty:

  • Mięso mielone z łopatki wieprzowej Kraina Mięs, 500 g: 6,99 zł/opak. przy zakupie 3 opakowań

  • Szyja z indyka: 9,99 zł/kg

  • Skrzydła z indyka: 12,99 zł/kg

  • Świeża ćwiartka kurczaka pakowana próżniowo, Kraina Mięs: 5,49 zł/kg przy zakupie innych produktów za min. 29 zł z kartą lub aplikacją Moja Biedronka 

  • Kaczka świeża bez podrobów: 11,99 zł/kg przy zakupie innych produktów za min. 29 zł z kartą lub aplikacją Moja Biedronka 

Źródło: biedronka.pl