Małgosię Rozenek kojarzą głównie widzowie telewizyjni. Prezenterka dała się poznać w kilku programach, m.in. "Projekt Lady" czy "Perfekcyjna Pani domu".

Od baletu do telewizji

W  wieku 19 lat ukończyła szkołę baletową, do której uczęszczała dziewięć lat. W 2004 została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, z pracą magisterską zat. "Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami", a następnie doktorantką. Później przyszła kariera w mediach.

W życiu prywatnym towarzyszy jej Radosław Majdan, którego poślubiła 10 września 2016 roku. W zeszłym, 2020 roku, urodził się ich syn, Henryk. Para nie stroni od dzielenia się życiem prywatnym w mediach społecznościowych.

Małgosia Rozenek i jej mąż, od lat należą do grona osób publicznych i aktywnych zawodowo. W najbliższy poniedziałek rusza program "Rozenek cudnie chudnie", w którym Małgorzata pokaże całej Polsce, jak zrzucała kilogramy po ciąży. Ciekawi?

Zobacz także:

Droga Małgorzaty Rozenek do wymarzonej sylwetki

Pod wyznaniem prezenterki na profilu programu "Rozenek cudnie chudnie", wywiązała się ostra dyskusja o sylwetce idealnej. Zacięte dialogi internautów skomentowała sama Rozenek. 

Niech każdy waży, ile chce - ucięła celebrytka, dodając, ile konkretnie chciałaby ważyć.

Determinację prezenterki o szczuplejszą sylwetkę będzie można śledzić na antenie TVN Style. Program już jednak cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, którzy chcą zobaczyć, jak skutecznie schudnąć po ciąży. Rozenek z Henrykiem przytyła do 83 kilogramów.

Obecnie jest to 67 kilogramów, mogłoby się wydawać - zdrowa waga, ale to nie koniec przemiany. Małgosia Rozenek ma na ten temat własne zdanie.

Kochana niech każdy waży, ile chce. Ty 69 i super, a ja chce 55 - odpisała jednej z internautek.