Polska aktorka Małgorzata Foremniak może śmiało uważać się za jedną z najzgrabniejszych polskich gwiazd. Wydaje się, że dla niej czas się zatrzymał – Małgorzata ma 55 lata, a wciąż wygląda tak samo, jak w pierwszych odcinkach serialu „Na dobre i na złe”, gdzie grała anestezjolog Zofię Stankiewicz-Burską. Jaki jest sposób Małgorzaty na tak młody wygląd i idealną figurę?

Naturalne metody pielęgnacji wg Małgorzaty Foremniak

Aktorka przyznała, że stawia na naturalne dbanie o urodę. Z produktów dostępnych w drogeriach stosuje jedynie krem pod makijaż, natomiast jej ulubionym kosmetykiem jest… ocet jabłkowy. Używa go nie tylko do pielęgnacji skóry, ale także pije go dla zdrowia!

- Używam najprostszych kosmetyków. Był czas, że w ogóle z nich zrezygnowałam na rzecz organicznych olejów. Zostawiłam tylko delikatny krem nawilżający pod makijaż. Robię peeling całego ciała z solą i od czasu do czasu wcieram w skórę, łącznie z twarzą, rozcieńczony ocet jabłkowy. Działa rewelacyjnie, kosmetycznie i leczniczo. Również go piję, z wodą i miodem. To jest mój power drink – powiedziała Małgorzata Foremniak w wywiadzie dla „InStyle”.

Aktorka podkreśliła, że nie stosuje zabiegów medycyny estetycznej, by się odmłodzić:

- Jeżeli mam zabiegi to one są czysto pielęgnacyjne. Jestem naturalna. Poza tym jestem aktorką i moja twarz jest moim wnętrzem i moje zmarszczki, które tworzy czas, są historią, którą mogę opowiedzieć poprzez moją twarz.

Dieta Małgorzaty Foremniak

Każdy kto spojrzy na figurę Małgorzaty na pewno zastanawia się, jaki jest sposób aktorki na szczupłą sylwetkę. Przyznała, że rzeczywiście bardzo dba o to, co znajduje się na jej talerzu:

Zobacz także:

- Ciało budowane jest z tego, co dostarczamy. Żywność jest dla mnie bardzo ważna – powiedziała w wywiadzie dla „Vivy!”.

Aktorka stara się pić jak najwięcej wody. To właśnie woda najlepiej oczyszcza organizm, wspomaga nerki, dodaje energii, a także sprawia, że skóra wygląda lepiej i jest bardziej sprężysta. Ponadto, picie dużych ilości wody może być pomocne w trakcie odchudzania.