Jakiś czas temu Magda Gessler zaszokowała publikę wiadomością o tym, że jej rodzina się powiększy. I wcale nie oznacza to, że Gessler zostanie znów babcią! Jej syn Tadeusz oświadczył się swojej wybrance i już planuje ślub. Dumna mama podzieliła się szczegółami na temat wesela!

Imponujący tort na weselu syna Gessler

Magda Gessler zaszczepiła w swoich dzieciach miłość do kulinariów. Jej córka Lara również prowadzi restauracje i cukiernie, a także pisze książki o gotowaniu. Z kolei jej syn Tadeusz Muller prowadzi ponad 20 restauracji i program „Z gruntu zdrowo”, który jest emitowany na kanale Food Network.

W przeciwieństwie do Lary, Tadeusz jest dość skrytym człowiekiem i rzadko wypowiadał się w mediach. Jednak do czasu! Od niedawna Muller coraz chętniej udziela wywiadów – pochwalił się, że z jego pomocą Robert Lewandowski otworzy restaurację w Warszawie oraz poinformował publikę o rozstaniu z partnerką po ponad 13 latach związku. Na nową miłość nie czekał długo i niedawno oświadczył się nowej wybrance, Małgorzacie Downar, która również pracuje w branży kulinarnej oraz modowej.

Magda Gessler oczywiście już chwali się przygotowaniami do wesela. Zdradziła nieco informacji na temat tortu, który zostanie podany gościom. Gessler przyrządzi go osobiście!

Zobacz także:

Myślę, że przygotuję tort z mango. Tadeusz jest podróżnikiem smaków i bardzo lubi zarówno ten owoc, jaki i marakuję. Te smaki od dzieciństwa fruwały u nas w domu. Taki tort ma piękne kolory. Jest też w nim odrobina campari i granaty, ach!

Restauratorka bardzo przeżywa wielkie wydarzenie w życiu Tadeusza. Przyznała, że rozpłakała się na wieść o zaręczynach jedynego syna:

Popłakałam się, gdy usłyszałam o zaręczynach Tadeusza. Podobnie zresztą zareagowałam, gdy dowiedziałam się, że Lara jest w ciąży.

Dokładna data ślubu nie jest jeszcze znana, ale można się domyślać, że stanie się to niebawem, skoro Magda Gessler już planuje tort dla młodej pary!

Źródło: jastrzabpost.pl