Jeżeli szukacie okazji na produkty spożywcze w promocyjnych cenach, koniecznie wybierzcie się w tym tygodniu do Lidla. Sieć przygotowała obniżki na mięso, słodycze i pyszne przekąski - także dla najmłodszych. Sprawdźcie, co teraz można kupić tanio w Lidlu.

Nawet 52% taniej na dziale mięsnym w Lidlu

W tym tygodniu warto zaplanować sobie mielone i schabowe na obiad, ponieważ w Lidlu bez problemu zaopatrzycie się w tanie mięso potrzebne do przygotowania obu tych dań. Mięso mielone z piersi z indyka kupicie za jedyne 7,39 zł za opakowanie przy zakupie dwóch produktów.

Ta sama promocja obejmuje mięso na gulasz, które kupicie za 7 zł za opakowanie. Dużo tańsza jest też łopatka wieprzowa, która kosztuje 10,99 zł za kg. Uważajcie na limity w jej sprzedaży - na jeden paragon można nabyć maksymalnie 3 kg mięsa. Co jeszcze można kupić w atrakcyjnych cenach?

Zobacz także:

  • Schab cienko krojony, 300 g: 8,99 zł/opak.

  • Polski indyk - porcja rosołowa: 8,79 zł/kg

  • Polski kurczak - uda lub podudzia: 7,99 zł/kg (z kuponem Lidl Plus)

  • Polski kurczak - mięso z nogi, XXL: 16,99 zł/kg

Obniżki czekają na klientów także w lodówkach z rybami. Miniśledziki w sosie od firmy Nautica kosztują 1,69 zł za sztukę przy zakupie dwóch produktów. Z kolei Złote Paluszki Rybne od firmy Frosta kosztują 11,99 zł za opakowanie, również pod warunkiem kupienia dwóch sztuk. 

Tanie słodycze w Lidlu na Dzień Dziecka 

Święto wszystkich dzieci jest już jutro, dlatego, by sprawić im radość, podarujcie im w prezencie coś słodkiego - zjedzenie słodyczy raz na jakiś czas raczej im nie zaszkodzi. W promocji są m.in. lody w rożkach - można kupić 3 dowolne lody w cenie dwóch.

Jeżeli posiadacie aplikację Lidl Plus, to wszystkie cukierki na wagę kupicie o 25% taniej, a osoby preferujące bardziej zdrowe przekąski ucieszą się z promocji na musy owocowe - kupicie 6 w cenie 4. Obecnie w sprzedaży są także produkty Kinder w atrakcyjnych cenach:

  • Kinder Country, 4-pak: 5,99 zł/opak.

  • Kinder Czekolada, 450 g: 17,99 zł/opak.

  • Nutella B-ready, wielopak: 7,99 zł/opak.

  • Kinder Cards: 5,49 zł/opak.

Źródło: lidl.pl