Biedronka to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Do ponad trzech tysięcy placówek codziennie zaglądają miliony klientów. Z uwagi na tak ogromny rozwój, sieć stale wdraża nowe rozwiązania mające zachęcić mieszkańców do kupowania właśnie u nich!

Dotychczasowe propozycje

I tak w ok. 400 Biedronkach w całym kraju od pewnego czasu w dni robocze zakupy zrobisz przez całą dobę! Ten pomysł zachwycił wielu klientów. Sprawa jednak wygląda nieco inaczej w przypadku weekendów. Wiele sklepów zamyka się w sobotę o 23:30 i otwiera dopiero w niedzielę o 7. Jednak są też takie, które pomiędzy zamknięciem, a otwarciem liczą sobie tylko pół godziny przerwy!

Oprócz sklepów całodobowych sieć postanowiła również udostępnić kupującym 7 placówek w kraju, które nie zostały objęte zakazem handlu w niedzielę. Tym sposobem zakupy spożywcze w ostatnim lub, jak kto woli, w pierwszym dniu tygodnia zrobisz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Grudziądzu i Świecie.

Wielkie zmiany

Jak się okazało wspomniane propozycje to dopiero rozgrzewka. Trudny czas pandemii zachęcił Biedronkę do podjęcia kolejnej kreatywnej decyzji. Wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach z różnych względów wiele osób po prostu nie może wyjść z domu po zakupy. Dlatego sieć postanowiła powiększyć swoją ofertę o zakupy online robione przy pomocy aplikacji Glovo!

Zobacz także:

Rozwiązanie to najpierw zostało wprowadzone w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Poznań, Katowice, Szczecin, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Lublin, Białystok, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Zielona Góra oraz Rzeszów.

Jednak już od poniedziałku oferta zostanie rozszerzona o kolejne miejscowości - Bielsko-Białą, Tychy, Częstochowę, Włocławek, Grudziądz oraz Bytom!

To banalnie proste

Robienie zakupów online to banalnie prosta sprawa! Wystarczy zainstalować aplikację Glovo, następnie wybrać sklep, a w nim produkty, które nas interesują. Zamówienie trafia do Biedronki, a następnie, w ciągu zaledwie godziny, pod nasze drzwi!

W ofercie Biedronki online znajduje się ponad 2 tysiące produktów. Promocje i ceny są takie same jak w sklepach stacjonarnych. Jeśli potrzebujesz dużych zakupów, na które wydasz co najmniej 199 zł, dostawa będzie zupełnie darmowa. Jeśli jednak chcesz zamówić tylko kilka drobnych rzeczy dostawa będzie cię kosztować od 5,99 do 12,99. Zamówienia można składać w godzinach 10 – 22:30.

Źródło: Bussines Insider