Z wiekiem coraz trudniej jest zachować zgrabną sylwetkę. Dieta i aktywność fizyczna nie zawsze są skuteczne, a metabolizm z każdym rokiem coraz bardziej spowalnia. Justyna Steczkowska zaprzecza wszelkim prawom natury. Mimo prawie pięćdziesięciu lat, wciąż zachwyca swoich odbiorców nienaganną sylwetką. 

Kariera Justyny Steczkowskiej 

Justyna Steczkowska po ukończeniu liceum udała się do Trójmiasta, gdzie rozpoczęła studia na kierunku wiolinistyki na Akademii Muzycznej w Gdańsku, które po roku przerwała. Wówczas bez większego powodzenia zdawała egzaminy na studia wokalne, między innymi do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

W międzyczasie występowała również w klubach jazzowych czy podczas różnych uroczystości. W tym czasie założyła również swój zespół. Momentem przełomowym był występ i wygrana w muzycznym programie „Szansa na sukces”. Od tej chwili kariera Steczkowskiej zaczęła rozwijać się dosyć dynamicznie.

Sekret szczupłej figury Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska zachwyca swoich odbiorców nie tylko przepiękną barwą głosu, ale także nieskazitelną figurą. Artystka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek, a wiele dwudziestolatek może pozazdrościć jej świetnej formy.

Zobacz także:

Jak przyznała wokalistka zgrabną sylwetkę zawdzięcza jednemu napojowi, który wypija każdego poranka. Tuż po przebudzeniu wypija szklankę wody źródlanej, a później sok ze świeżo wyciśniętych warzyw oraz owoców z dodatkiem różyczek brokułu. To świetna alternatywa śniadania, które syci oraz pozwala zachować idealnie szczupłą talię. 

Właściwości soków warzywno-owocowych

Włączenie do codziennej diety soków świeżo wyciskanych z warzyw oraz owoców niesie ze sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Pomagają zachować nie tylko szczupłą sylwetkę, ale również:

  • obniżają poziom cholesterolu,
  • wspomagają proces trawienia,
  • poprawiają działanie jelit,
  • pomagają zachować dobrą kondycję umysłu, 
  • nie powodują wzdęć oraz nieprzyjemnego samopoczucia. 

Zastąpienie nimi jednego posiłku w ciągu dnia to doskonały pomysł. Dostarczą wówczas organizmowi wiele niezbędnych witamin oraz mikroelementów, a także usprawnią działanie wszystkich układów w ciele.