Znana z „Na Wspólnej” oraz „Tańca z gwiazdami” aktorka rozpoczęła sezon urlopowy wyjazdem na Seszele wraz ze swoim ukochanym. Codziennie dzieli się zapierającymi dech w piersiach zdjęciami z wakacji - w tym jedzenia. Aktorka narzeka na Instagramie, że przytyła na urlopie i po powrocie zacznie się odchudzać. 

Drobne grzeszki na wakacjach Klaudii Halejcio

Aktorka wykorzystuje czas na Seszelach na całego. Opala się na plaży, pływa w basenie i objada różnymi przysmakami. Jeszcze kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym przymierza się do zjedzenia ogromnego burgera. Obserwujący zareagowali na zdjęcie z zachwytem:

- Z taka figurą można wszystko.

- Akurat dziś Międzynarodowy Dzień Bez Diety,  więc czym chata bogata.

„Powoli stopuję” - Klaudia Halejcio folguje sobie na wakacjach

Mogłoby się wydawać, że przynajmniej na wakacjach można zapomnieć o diecie. Jednak celebrytka już po kilku dniach wyznała swoim obserwującym na Instagramie, że przytyła i po powrocie zamierza się odchudzać, a teraz już „powoli stopuje”.

Na dowód opublikowała relację ze swoim posiłkiem - miseczką sałaty, choć, jak dodała, po sałatce zamierza jeszcze zjeść deser. Czy rzeczywiście Klaudia ma się z czego odchudzać? 

Zobacz także:

Czy diety oczyszczające są zdrowe?

Po wakacjach, gdy jedliśmy wszystko, na co mieliśmy ochotę, często ze zgrozą odkrywamy, że ubrania stały się ciasne. Wówczas pierwszym, co przychodzi do głowy, jest przejście na dietę - najlepiej tzw. dietę oczyszczającą, czyli detoks. Jednak, czy takie diety są zdrowe? Jak przekonują specjaliści, organizm sam się oczyszcza poprzez nerki, wątrobę, płuca oraz przewód pokarmowy.

Jeżeli na co dzień stosujecie zdrową dietę, bogatą w błonnik i niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze, to przeprowadzanie detoksu w postaci monodiety czy picia soków nie ma sensu. Co więcej - może to doprowadzić do efektu jo-jo. Dlatego, jeżeli chcecie się odchudzać, pamiętajcie, by podchodzić do tego rozsądnie i najlepiej wcześniej skonsultować się z dietetykiem.

Źródło: pudelek.pl, @klaudiahalejcio/Instagram, aptelia.pl