Jacek Wójcik jest jedna z ulubionych postaci emitowanego w TTV show „Królowe życia". Nic dziwnego, jest sympatyczny i zawsze uśmiechnięty, a do tego dał się poznać jako lojalny przyjaciel ulubienicy widzów Dagmary Kaźmierskiej

W ciągu kilku sezonów programu Wojcik wyraźnie przytył, ale nowe zdjęcia na jego instagramie pokazują, że wziął się za siebie i teraz chudnie w oczach. Co jest tajemnicą tego sukcesu?

Jacek Wójcik i jego sposób na odchudzanie

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do powodzenia w walce z nadprogramowymi kilogramami jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej zdaje się doskonale o tym wiedzieć, bo kilku miesiącach folgowania sobie wrócił do sportu. Ćwiczy na siłowni, zimą jeździ na snowboardzie, startuje w zawodach siłowych. Do tego stosuje restrykcyjną dietę, a efekty widać gołym okiem!

 

Zobacz także:


Ile schudł Jacek Wójcik?

Celebryta zdradził na instagramie, że w szybkim tempie udało mu się już schudnąć 10 kg. Cieszy się jednak, że wciąż ma wielkie bicepsy.

Kim jest Jacek Wójcik?

Jacek Wójcik ma 51 lat i mieszka w Kłodzku. Charyzmatyczny przyjaciel Dagmary i Edzi z „Królowych Życia" uczył się na ASP we Wrocławiu (specjalizacja: renowacja obiektów sakralnych). Szerszej publiczności znany jest z programu Królowe życia, w którym niejednokrotnie udowodnił, że jest nie tylko radosny i uczynny, ale też jest przyjacielem, o którym marzy każda kobieta. Dagmara i Edzia miały okazję przekonać się niejednokrotnie, że mogą na nim zawsze polegać. Nic więc dziwnego, że wzbudza taką sympatię widzów, którzy cenią go także za dystans do siebie.