Świat blasku fleszy i show-biznesu rządzi się swoimi prawami. To wiadomo nie od dziś. Mimo braku z góry nakreślonego kanonu urody i wyglądu, jasne jest, że dla gwiazd ważne jest, by ich sylwetka była zgrabna. Swoją świetną formą od wielu lat może pochwalić się 55-letnia aktorka Ewa Gawryluk.

Droga do aktorstwa Ewy Gawryluk

Aktorka po zdaniu egzaminu dojrzałości w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w swoim rodzinnym Miastku, udała się do Łodzi, aby tam kontynuować edukację na wyższym szczeblu. W 1991 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera.

Jeszcze w trakcie trwania studiów zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Wiatraki z Ranley”, zaś pierwsze kroki na deskach teatru postawiła w 1992 roku w sztuce Michaela Frayna „Czego nie widać”. Ewa Gawryluk ma na swoim koncie wiele ról serialowych, filmowych jak i teatralnych.

Szerszej publiczności znana jest ze swojej roli Ewy Nowak-Hoffer w serialu „Na Wspólnej”. Można ją również zobaczyć w takich produkcjach jak „Dom”  „Słaba płeć?”, „Podatek od miłości”, „Król Przedmieścia” czy „Sztos”.

Zobacz także:

Jak Ewa Gawryluk dba o swoją sylwetkę?

Zawód aktora wiąże się z różnymi konsekwencjami. Jest to działalność wymagająca bardzo dużo zaangażowania, czasu i odpowiednich predyspozycji, nie tylko związanych z radzeniem sobie ze stresem czy odpowiednim wykonywaniem swojego zadania. W pracy aktora bardzo ważne jest ciało.

To ono jest jego narzędziem, którym posługuje się wykonując zlecone przez reżysera polecenia. Każda rola wymaga pewnych zdolności i uwarunkowań, jednak wiadomo, że najpopularniejszą i najbardziej pożądaną pośród aktorek jest szczupła oraz zadbana sylwetka.

Nie raz aktorzy muszą się starać by wyglądać jak najlepiej, aby dostać wymarzoną rolę. W tej grupie nie znajdziemy Ewy Gawryluk, która od lat, niezmiennie prezentuje widzom swoją nienaganną figurę.

Ewa Gawryluk wykluczyła te produkty z diety 

Ewa Gawryluk przyznaje, że swoją sylwetkę zawdzięcza genom, które odziedziczyła po mamie. Jednak to część tylko czynników, których efektem jest idealna sylwetka. Aktorka stara się zdrowo i pełnowartościowo odżywiać.

Swoje nawyki przekazuje również bliskim, gdyż odpowiednie odżywianie jest kluczem nie tylko do zgrabnej figury, ale również do zdrowia. Ze swojego codziennego jadłospisu całkowicie wykluczyła wszelkie słodycze. To główna przyczyna uzyskania tak szczupłej sylwetki.

Ewa Gawryluk uważa, iż dane produkty nie wnoszą do jej diety nic dobrego, nie zapewniają odpowiednich wartości odżywczych i dlatego też z nich zrezygnowała. 

Słodycze są zazwyczaj połączeniem tłuszczów trans oraz prostego cukru. To połączenie wbrew pozorom jest niezwykle niebezpieczne. Nie tylko uzależnia smakiem, ale i może doprowadzić do wielu schorzeń, a przede wszystkim do przybierania na wadze.