Edyta Pazura z domu Zając jest żoną znanego aktora Cezarego Pazury. 34-latka wychowuje z nim 3 dzieci, a jednocześnie jest aktywna zawodowo. Prowadzi własny biznes, bloga i przygotowuje się do doktoratu.

Pod wpływem romantycznego filmu, celebrytka zaczęła myśleć o nowym przedsięwzięciu. To ma być dobre miejsce na obecne, niespokojne czasy.

Film, który zainspirował Edytę Pazurę do podejmowania nowych wyzwań

W czasach pandemii koronawirusa, która zachwiała stabilnością wielu biznesów, wojny za naszą wschodnią granicą, a także niepewnej sytuacji gospodarczej, rosnącej inflacji, wiele osób myśli o przyszłości. Inspirować do działania może być weekend spędzony na odludziu, przeczytana książka, czy jak w przypadku Edyty Pazury, obejrzany film:

- To pewnie będzie to kolejny biznes, a raczej miejsce, w którym zakochałam się po obejrzeniu filmu "To skomplikowane".

Wielu z nas chce w tym czasie podejmować takie przedsięwzięcia, które pozwolą zadbać o sytuację ekonomiczną rodziny. Wielu myśli o tym, żeby rozpocząć działalność w branżach, które pozwolą dobrze, ale też spokojnie żyć. Spędzać czas niespiesznie, w towarzystwie przyjaznych ludzi, z kubkiem kawy w rękach. 

Zobacz także:

Marzenie Edyty Pazury. Brzmi pięknie, ale czy się spełni?

Dotychczasowe aktywności żony aktora nie miały nic wspólnego z gastronomią. Jej sklep działa w branży modowej, a blog dotyka tematyki lifestylowej. Nowe marzenie, jakie chce realizować to cukiernia, w której pachnie kawą i w której można odpocząć wśród zieleni i stylowych mebli:

- Cukiernia — moje miejsce na świecie z tartą jabłkową z Saint Tropez i kruszonką z sosem waniliowym, którą zajadałam się w Val Thorens.

- Będzie pachniało kawą, croissantami, kakao i przeróżnymi kanapkami z masłem własnego wyrobu, od których wszystkim będą rosły brzuszki.

- Będzie dużo kwiatów, uśmiechniętych ludzi i stylowych mebli. Tak kiedyś będzie…

Nie tylko Edyta Pazura ma gastronomiczne marzenia. O założeniu własnej kawiarni marzy tysiące ludzi, w tym jej fanki:

- Też mam takie marzenie. Przepiękne miejsce pełne pozytywnej energii.

- Też kiedyś stworzę takie miejsce.

Czasem marzenia się spełniają. Nawet na tak trudny biznes, w tak ciężkich czasach. Życzymy powodzenia.

Źródło: plejada.pl