Marzyła o perfekcyjnej sylwetce. 43-letnia Monika Chwajoł dzięki diecie i ćwiczeniom schudła 13 kilogramów, ale to jej nie zadowoliło. Przeszła operacje chirurgiczne, by zmienić nos i usta oraz powiększyć biust. Wygląda na to, że zapłaciła za to pobytem w szpitalu.

Metamorfoza Moniki Chwajoł

Na kolażu zdjęć udostępnionych przez Monikę na Instagramie widać różnicę między tym, jak wyglądała w 2013 roku a teraz.

 

na zdjęciu po lewej to ja w 2013 roku. Co się zmieniło? Dużo! Po pierwsze waga - schudłam 13 kilogramów. Po drugie? Zoperowałam nos, to zmieniło moja twarz i rysy buzi. :) Zmieniłam kolor włosów :)))) chodź ciężko było się rozstać z platyną 🙈 która według mnie teraz była okropna. Powiększone delikatnie usta, inny makijaż oczu i twarzy oraz rzęsy :))))) to wszystko spowodowało, że wyglądam troszkę 😜 inaczej - napisała. 


Zdradziła też swój sposób na walkę o zgrabną sylwetkę:

Zobacz także:


Smutny powrót z wakacji

Po powrocie z wakacji w Dubaju, gdzie wczasowała z mężem w pięciogwiazdkowym hotelu i prezentowała swoje wdzięki na hojnie udostępnianych w mediach społecznościowych zdjęciach, Monika Chwajoł wylądowała w szpitalu. Wszystko przez stan zapalny twarzy, który wymagał interwencji chirurgicznej.

Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu tym razem wycinania czegoś co nawet lekarze nie do końca wiedzą co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne żeby wszystko wróciło do normy! - napisała.

Zamieściła też zdjęcie po powrocie ze szpitala. Poinformowała fanów, że sytuacja jest częściowo opanowana i że najlepiej dochodzi się do siebie w domu. 

To co mnie teraz wzmocni to bycie z bliskimi i powrót do pracy. Czekamy, aż opuchlizna po zabiegu minie, leki zaczyną działać i powrócę na sale zabiegową ponownie :) 

Z najnowszych zdjęć widać, że Królowa życia czuje się już świetnie i tak też wygląda! Cieszymy się, że wszystko dobrze się skończyło! A na koniec dawka motywacji od Moniki:

[pisownia komentarzy oryg. - przyp. red.]