Przy panującej aktualnie aurze, osoby chcące schudnąć, muszą mieć naprawdę dużo samozaparcia! Ludzie najczęściej po prostu zaszywają się teraz w domach i zajadają przekąskami przed telewizorem. Ci, którzy chudną jesienią, naprawdę zasługują na medal! Tak, jak Agnieszka Kotońska, która schudła aż 30 kilogramów! Jaki jest jej sekret na taką spektakularną metamorfozę?

Tak chudła Agnieszka Kotońska

Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” nie owija w bawełnę. Przyznaje się bez bicia, że powodem jej nadwagi były złe nawyki żywieniowe. Lubiła każdy weekend spędzać przed telewizorem, jedząc chipsy i popijając colę. Przed mężem usprawiedliwiała się mówiąc, że od poniedziałku zaczyna dietę odchudzającą, ale za tydzień znów się objadała i wpadła w błędne koło.

Któregoś jednak razu powiedziała „Dość!”. Agnieszka postanowiła wziąć się za siebie i zaczęła od przejażdżek na rowerze. Początkowo nawet 5 kilometrów było wyzwaniem, ale gdy już nabrała kondycji, to potrafiła za jednym razem przejechać dystans aż 35 kilometrów!

Zbilansowana dieta Agnieszki Kotońskiej

Oczywiście, żeby jazda na rowerze dała jakiekolwiek efekty, gwiazda „Gogglebox" musiała też zmienić swoją dietę. Przestała jeść chipsy i słodycze, a zamiast tego jadła zdrowe posiłki. W wywiadzie telewizyjnym opowiedziała o tym, jak wygląda jej dieta:

Zobacz także:

Dieta moja była bardzo prosta i zdrowa. Rano kanapka z czarnego chleba, jajko, pół pomidora, drugie śniadanie: małe musli, obiad: ryba gotowana, warzywa na parze, podwieczorek: serek grani, kolacja: omlet. I hektolitry wody

Agnieszka przyznała szczerze, że nie zna się dobrze na dietach, ale starała się po prostu trzymać jasnej i prostej zasady – żadnych odstępstw! Odżywiała się według planu, dużo ćwiczyła i nie pozwalała sobie na grzeszki. Dyscyplina to klucz do sukcesu!

Niedawno Agnieszka Kotońska pochwaliła się swoją przemianą i trzeba przyznać, że ma oszałamiającą figurę!

Źródło: Instagram