Mimo upływu lat, Beata Kozidrak wciąż zachwyca doskonałą formą i zgrabnym ciałem. Jesteście ciekawi, jaką dietę stosuje gwiazda?

Na scenie zawsze możemy ją podziwiać w kusych kreacjach i niebotycznie wysokich szpilkach. Jak jej się udaje utrzymać tak zjawiskową formę? Kluczem jest oczywiście odpowiednia dieta i sport.

Kłopoty ze zdrowiem Beaty Kozidrak

Przed kilkoma laty Beata Kozidrak miała poważne problemy ze zdrowiem – cierpiała na nadciśnienie. Piosenkarka musiała przejść na dietę i zacząć prowadzić bardziej zdrowy tryb życia. Lekarz zalecił artystce przejście na dietę 1500 kalorii, którą ułożyła jej dietetyczka. To jednak nie wszystkie zmiany, które zaszły w jej jadłospisie. Jak wygląda obecnie dieta gwiazdy?

Sekret znakomitej figury Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak doskonale wie, jak ważne jest odpowiednio zbilansowane i pożywne śniadanie i właśnie od niego rozpoczyna każdy swój dzień. Gwiazda bardzo lubi dania przygotowane z ekologicznych produktów. Jej ulubioną przekąską są śledzie, po które sięga, gdy tylko najdzie ją ochota na słodycze. Tych stara się unikać, bo wie, jak bardzo są niezdrowe:

Zobacz także:

- Na szczęście nie jestem łakomczuchem, nie jem zbyt wielu słodyczy, więc daję radę. Moje dania są eko, dostosowane do mnie. Ale jem wszystko, mój organizm sam mi mówi, na co ma ochotę - artystka przyznała w wywiadzie dla portalu plotek.pl.

Kim jest Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak urodziła się w 1960 roku w Lublinie. Mimo upływu lat to wciąż jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, autorka tekstów piosenek oraz kompozytorka. Kozidrak zaczynała swoją muzyczną działalność w latach 70. od amatorskich występów z bratem - Jarosławem Kozidrakiem.

W 1978 roku założyli zespół Bajm, którego wokalistką Kozidrak pozostaje do dziś. Gwiazda zasłynęła z takich przebojów, jak: „Szklanka wody”, „Ta sama chwila”, „Nie ma wody na pustyni” czy „Modlitwa o złoty deszcz”.

Źródło: plotek.pl