Matilde H. Broberg, łyżka
Instagram/Pixabay, Silberfuchs
Newsy

Zrzuciła 60 kilogramów jedząc... łyżeczką do herbaty. Efekt zniewala. Zobaczcie sami 

Niektóre metamorfozy zasługują na szczególną uwagę. Ogromnego, wagowego wyczynu dokonała m.in. 21-latka, które przekonuje, że dobór sztućców ma znaczenie.
Aleksandra Jaworska
styczeń 30, 2021

W sieci znajdziecie całą masę różnych diet. Niezależnie od tego czy chcecie odstawić cukier lub wyeliminować węglowodany, w internecie jest w czym wybierać.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Dieta na miarę 

Zrzucenie kilku kilogramów to wcale niełatwe zadanie. Szczególnie, jeśli lubicie różne smaki i nie jest wam obce podjadanie. Możliwości chudnięcia ogranicza też sama pandemia, która trzyma wszystkich w domu. Często bez możliwości ruchu i ważnych dla sylwetki ćwiczeń. 

Od każdej reguły zdarzają się jednak wyjątki. Jednym z nich jest Mathilde Høj Broberg, która osiągnęła spektakularne efekty z pomocą... łyżeczki. Wobec wszystkich dostępnych diet, ta wydaje się być szczególnie oryginalna. 

Młoda Dunka zmniejszyła porcje o połowę

Dziewczyna twierdzi, że jej waga uległa zmianie głównie za sprawą łyżeczki do herbaty. Choć brzmi to jak fikcja, oszałamiające efekty mówią same za siebie. Mathilde Høj Broberg w bardzo krótkim czasie schudła ze 120 do zaledwie 57 kilogramów.

W sprytny sposób oszukała własny organizm i może służyć jako przykład dla innych. Młoda kobieta przekonuje, że wielką łyżką je się automatycznie więcej. Kiedy zamienimy ją na taką do mieszania herbaty, szybciej się najemy. 

Do mózgu dociera informacja o liczbie kęsów, a nie ich wielkości. W ten sposób Mathilde pożegnała dawną dietę 3500 kalorii i z otyłej nastolatki stała się atrakcyjną, pewną siebie kobietą. 

Zobacz także

Zmiana sylwetki 

W transformacji pomogła jej również aktywność fizyczna. Mathilde od 5 lat regularnie odwiedza siłownię. Szybka utrata masy ciała wymagała także operacji usunięcia obwisłej skóry z brzucha. Co widać po efektach, było warto! Mathilde Høj Broberg zjechała od 120 kg do wagi 57 kg.

Przed operacją, czułam się uwięziona w ciele, które nie było naprawdę moje. Teraz wreszcie odzyskałam prawdziwą siebie - tłumaczyła jednemu z portali internetowych młoda kobieta. 

Komentarze