Znamy szczegóły dotyczące restauracji Roberta Lewandowskiego. Można zdębieć. Będzie... tabaka!
ONS
Newsy

Znamy szczegóły dotyczące restauracji Roberta Lewandowskiego. Można zdębieć. Będzie... tabaka!

Szef kuchni uchylił rąbka tajemnicy na temat otwarcia nowego lokalu Roberta Lewandowskiego…

Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Robert Lewandowski wkrótce otworzy restaurację, w której za kuchnię będzie odpowiadał syn Magdy Gessler – Tadeusz Muller. Wielopiętrowy lokal ma mieścić się w 150-letnim budynku dawnych Browarów Warszawskich, w sercu stołecznej Woli. 

Mają się w nim znaleźć przestrzeń do wynajmu na imprezy okolicznościowe, restauracja, a także klub sportowy zaprojektowany specjalnie z myślą o fanach Roberta Lewandowskiego. Będzie można tam nie tylko kupić gadżety związane z piłkarzem, ale także obejrzeć transmisje meczów z jego udziałem. Menu w restauracji ma serwować dania amerykańsko-europejskie.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Nowa restauracja Lewandowskiego

Zarówno Anna, jak i Robert Lewandowski, to nie tylko sportowcy, ale także doskonali biznesmeni. Gwiazdorska para w kreatywny i przedsiębiorczy sposób lokuje swoją fortunę w nowe projekty – ostatnio coraz częściej związane właśnie z gastronomią. Anna Lewandowska otworzyła już swoją kawiarnię i sklepik, w którym sprzedaje zdrowe produkty, a wkrótce wystartuje także z cateringiem dietetycznym. 

Zobacz także
Lewandowska i Rodowicz na kolacji

Ania Lewandowska na kolacji u Maryli Rodowicz. Królowa zaskoczyła ją dietetycznym daniem

pączki fit przepis

Anna Lewandowska zdradziła przepis na pączki bez tłuszczu. Jeśli dbacie o linię po ich zjedzeniu nic nie pójdzie wam w biodra

Jak się okazuje, inwestorzy restauracji w Browarach Warszawskich mają ambitne plany i zapowiadają duże obłożenie już wkrótce po otwarciu.

„Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości, całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże, jest około 3300 metrów kwadratowych, trzy kuchnie. Będziemy mieli, mam nadzieję, tabakę od wakacji. Tabaka w gastronomii to jest nic innego, jak ostry zachrzan na kuchni i to jest w slangu życia kulinarnego codzienne nasze określenie. Każdy chce mieć za drzwiami kuchni tabakę” – opowiedział Tadeusz Muller redakcji Jastrząb Post.

Co do roli samego Lewandowskiego, mistrz gastronomii informuje, że jest z nim stale w kontakcie, a piłkarz oferuje swoje opinie na temat wszystkich dań. 

„Rola Roberta na kształt menu jest jeszcze przed nami, bo dogrywamy jeszcze menu, są ostatnie szlify. To wygląda tak, że my to przygotowujemy od jakiegoś czasu w kuchni zewnętrznej, tam powstaje cały koncept, robimy całe menu, robimy taste panele gdzie próbujemy wszystkich tych dań. Udoskonalamy je, liczymy koszty, bo to jest najważniejsze w prowadzeniu restauracji. Rekrutujemy ludzi, dobieramy talerze. Teraz właśnie to wszystko się dzieje” – zdradza Muller.

Źródło: Pudelek, Jastrząb Post

Czytaj też:

Robert Lewandowski wkrótce otworzy restaurację. O menu zadba syn Magdy Gessler
ONS
Newsy
Robert Lewandowski wkrótce otworzy restaurację. O menu zadba syn Magdy Gessler
Najsłynniejszy polski piłkarz wkracza w branżę gastronomiczną z… synem najsłynniejszej polskiej restauratorki! Przepis na sukces?

Robert Lewandowski zdecydował się zainwestować we własny lokal gastronomiczny, który ma zostać otwarty już latem tego roku. Restauracja będzie mieścić się w 150-letnim budynku dawnych Browarów Warszawskich, a jej budowa wyniosła ponad 5 milionów złotych! Właścicielom zależy na utrzymaniu klimatu starego browaru, dlatego całość inwestycji zrealizowana jest w industrialnym stylu. Będzie to świetne miejsce na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi. Nie są jednak jeszcze znane ceny dań ani drinków. Można się jednak domyślać, że za dania szefa kuchni z rodziny Gesslerów trzeba będzie trochę zapłacić… Restauracja Roberta Lewandowskiego Jak się okazuje, właścicielem lokalu jest nie tylko sportowiec, ale także Jerzy Krzanowski, jeden z najbogatszych Polaków i Jacek Trybuchowski, który wcześniej pełnił funkcję członka zarządu AmRest. Firma ta posiada marki takie jak KFC, Burger King, Pizza Hut czy Starbucks.  Restauracja ma zajmować aż cztery piętra, z czego trzy mają zostać przeznaczone na obszar dostępny dla wszystkich gości, a jeden ma być w całości poświęcony wynajmowi na przyjęcia okolicznościowe i eventy. Pieczę nad kuchnią ma objąć Tadeusz Mueller, syn Magdy Gessler. Serwowane tam dania mają należeć do kuchni europejsko-amerykańskiej, a więc będą dość uniwersalne: mogą to być burgery, pizza czy słodkości.  Sportowy bar Roberta Lewandowskiego Jeden z poziomów lokalu poświęcony zostanie na sportowy bar wyższej klasy. Mają tam być transmitowane mecze drużyn, w których gra Robert Lewandowski. W sprzedaży mają także być dostępne gadżety związane z piłkarzem, a bar zostanie ozdobiony elementami nawiązującymi do historii jego kariery.  Czytaj też: Naleśniki z tą przyprawą wzmacniają odporność. Poleca je sama Anna Lewandowska Anna...

Robert Lewandowski szuka kucharza. Piłkarz zbiera „drużynę” do swojej nowej knajpy
ONS.pl
Newsy
Robert Lewandowski szuka kucharza. Piłkarz zbiera „drużynę” do swojej nowej knajpy
Niedługo startuje restauracja Roberta Lewandowskiego i jego wspólników. Na razie piłkarz jest na etapie poszukiwania pracowników – w sieci pojawiła się oferta pracy u Roberta między innymi w charakterze szefa kuchni.

Otwarcie gastronomii po koronawirusowych obostrzeniach zaowocowało aktywnością kilku polskich celebrytów, którzy postanowili wejść na rynek gastronomiczny. Pisaliśmy już o nowych knajpach Kuby Wojewódzkiego , teraz czas na Roberta Lewandowskiego. Jaka będzie nowa restauracja Roberta Lewandowskiego? Już wcześniej pisaliśmy, że za menu i potrawy w Nine’s Restaurant Lewandowskiego będzie odpowiadał Tadeusz Muller, czyli syn Magdy Gessler. Teraz najlepszy piłkarz świata według FIFA w roku 2020 poszukuje ludzi, którzy obmyślone przez Mullera dania będą gotować. Na stronach ogłoszeniowych ukazał się szereg ofert pracy w nowym lokalu „Lewego”, który będzie znajdował się na terenie dawnych Browarów Warszawskich na Woli. Pracę ma tam znaleźć nawet 100 osób. Przyszły szef kuchni będzie serwował gościom nowoczesne dania kuchni amerykańskiej ze sznytem śródziemnomorskim. Zobaczcie sami, jak efektownie prezentują się wspomniane, świeżo odnowione Browary Warszawskie, które tym razem posłużą warszawiakom jako przestrzeń restauracyjno-rekreacyjna wręcz stworzona do wypoczynku w gronie znajomych. Jak Robert Lewandowski zachęca do pracy w swojej knajpie? Lewandowski ze swoimi wspólnikami kusi przyszłych pracowników odpowiednim dla siebie ogłoszeniem, w którym nie brakuje odniesień do rywalizacji z zielonego boiska: – Jeżeli jesteś osobą, która umie grać w drużynie, jesteś fanem sportu i masz doświadczenie w pracy jako Szef Kuchni. Dołącz do zespołu restauracji Roberta Lewandowskiego w Warzelni Browarów Warszawskich – czytamy w treści oferty pracy w Nine’s Restaurant. Z kolei w ogłoszeniu o pracę dla menadżera restauracji nie zabrakło tekstów o „pociągnięciu za sobą drużyny”, „wykonywaniu...

Newsy
Magda Gessler wątpi w sukces knajpy Roberta Lewandowskiego? „Na weekend wszyscy by chcieli golonkę”
Czy kulinarne ambicje Lewandowskiego są zgodne z gustami klientów jego restauracji? Magda Gessler ma wątpliwości. Ale dobrze ocenia za to pracę syna w knajpie piłkarza.

Magda Gessler jak nikt inny potrafi zaplanować i przewidzieć restauracyjny sukces. Co myśli o restauracji Roberta Lewandowaskiego? Wróży lokalowi piłkarza pomyślność? A jakie na jej przeczucie ma wpływ to, że Lewandowskiemu w restauracji pomaga Tadeusz Gessler, syn słynnej restauratorki? Czego oczekuje od restauracji Nine’s Lewandowski, a czego szukają jego klienci? Magda Gessler została zapytana przez dziennikarza Faktu o opinię na temat nowo otwartej restauracji słynnego piłkarza. Dziennikarz był ciekaw czy w związku z tym, że restaurację współprowadzi jej syn, Tadeusz, 68-latka będzie krytykowała czy raczej chwaliła nowy lokalu otwarty w Warszawie. Zaczęła bardzo ostrożnie, skupiając się na synu: - To jest bardzo dziwne, ale moje dzieci nie chwalą się tym co robią, trzeba to trochę z nich wyciągać. Tadeusz bardzo mało mówi o swoim projekcie. Wiem, ze dwa lata bardzo ciężko pracował, że bardzo trudno się pracuje…. Po początkowej wstrzemięźliwości nawiązała jednak do menu wprowadzonego w restauracji.  - Koncepcja, którą wybrał Robert Lewandowski dla tej restauracji Nine’s jest koncepcją jego. On chciał light kuchnie, on chciał wege kuchnię, on chciał wegetariańską kuchnię… Jest to w dużym zderzeniu z ludźmi, którzy kochają sport. Przynajmniej z tymi, którzy kochają futbol. Czy dobrze usłyszeliśmy, Magda Gessler powiedziała, że aspiracje Roberta Lewandowskiego dotyczące kulinariów, nie trafią w gusta piłkarskich kibiców? Czyżby kierunek light, rodem z projektu żony piłkarza, prowadzącej markę zdrowej, dietetycznej żywności uważała za chybiony? Jurorka programu „ Masterchef" i prowadząca „ Kuchenne Rewolucje" nie doprecyzowała tego. Przyznała, że w restauracji są kolejki po 250 osób,...

Głodowe pensje kucharzy w restauracji Lewandowskiego. „Dostaną premie, gdy restauracja zacznie zarabiać”
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Robert Lewandowski oferuje pracownikom swojej knajpy grosze. „Dostaną premie, gdy lokal zacznie zarabiać”
Menadżerowie restauracji Roberta Lewandowskiego szukają pracowników, którzy mieliby rozpocząć pracę w lokalu słynnego piłkarza. Stawki? Te są niestety „groszowe”.

Już wkrótce w Warszawie zostanie otwarta pierwsza restauracja sygnowana nazwiskiem Roberta Lewandowskiego . Lokal będzie nosił nazwę NINE's Restaurant & Sports Bar i będą w nim serwowane  dania kuchni amerykańskiej  i śródziemnomorskiej. Póki co, restauracja Roberta Lewandowskiego szuka pracowników. Niestety, stawki, jakie oferuje przyszłym kucharzom czy kelnerom są dość niskie w stosunku do konkurencji. Robert Lewandowski szuka ludzi do pracy Restauracja Roberta Lewandowskiego miała pierwotnie ruszyć na przełomie czerwca i lipca. Skąd to opóźnienie? Być może jednym z powodów jest to, że nie ma chętnych do pracy. Niespecjalnie nas to dziwi biorąc pod uwagę fakt, jak niskie stawki oferuje swoim pracownikom lokal. Jak donosi portal money.pl, kucharz w restauracji Roberta Lewandowskiego zarobi tyle, ile pomoc kuchenna u innych restauratorów, zaś barman i kelner , mogą jedynie liczyć na niewielką podstawę. Środowisko gastronomiczne grzmi, że stawki, jakie oferuje się przyszłym pracownikom są „patologicznie niskie”. Tylko spójrzcie na treść ogłoszenia, jakie wstawiły do sieci osoby zarządzające lokalem: Dołącz do drużyny NINE's - pierwszej restauracji Roberta Lewandowskiego, otwierającej się w Warzelni na Browarach Warszawskich. Tak prezentują się stawki godzinowe: Kucharz - 22 zł netto; Pomoc kuchenna - 15 zł netto; Kelner - 15 zł netto (+ napiwki); Barman - 18 zł netto (+ napiwki). Co na to przedstawiciele lokalu? Menadżerowie i zarządzający knajpą Lewandowskiego tłumaczą, że stawki są, jakie są, ponieważ właściciele lokalu - czyli Robert Lewandowski i jego zaplecze - stawiają na osoby z małym doświadczeniem. Oczywiście chciałbym płacić naszym ludziom jak najwięcej. Przeanalizowaliśmy nasze...