Kate Middleton
ONS
Newsy

Znamy sekret pięknej figury Kate Middleton. Księżna unika bardzo popularnego produktu

Księżna Middleton potrafi oczarować sylwetką. Zawdzięcza ją diecie, która wyklucza jeden znany wszystkim składnik.
Aleksandra Jaworska
grudzień 04, 2020

Kate Middleton nie zaznaje zbyt dużo spokoju. Każde jej publiczne wyjście odbywa się w towarzystwie kamer i aparatów. Księżna nie ma jednak się czego wstydzić. Wygląda doskonale!

Magda Gessler odpowiada na pytania

Nienaganne maniery

Oprócz wyglądu, Kate Middleton musi dbać o maniery i przestrzeganie zasad królewskiej etykiety. Jej zachowanie i wygląd muszą być nienaganne. Co zrobić, żeby zawsze być w formie? Zdaje się, że księżna Kate, zna odpowiedź na to frapujące wszystkich pytanie.

Dieta i plan treningowy

Kate Middleton zachwyca szczupłą sylwetką, której nie zmieniły trzy porody. Zgodnie z królewskimi zasadami, księżna rzadko udziela wywiadów o swoim prywatnym życiu, a co dopiero o dokładnej diecie i wykonywanych ćwiczeniach.

O sekretach diety księżnej można się dowiedzieć ze źródła bliskich otoczenia Middleton. Za sukcesem perfekcyjnej sylwetki stoją bowiem nie tylko uwarunkowania genetyczne, ale rygorystyczny plan treningowy i specjalna dieta.

Przede wszystkim białko

Po ciąży księżna przez długi czas stosowała dietę Duncana, która podobno pozwoliła jej szybko zrzucić nadmiarowe kilogramy. Polega ona na niemal całkowitym zrezygnowaniu z węglowodanów na rzecz chudego białka, warzyw i zdrowych tłuszczów oraz olejów.

Dieta Dukana to nie wszystko. Normalny plan żywieniowy Kate obejmuje połączenie owoców i warzyw z dużą ilością przeciwutleniaczy. W diecie księżnej nie znajdziemy nabiału. Rano i po południu Kate wypija za to koktajle  zawierające spirulinę, jarmuż, matchę, szpinak, sałatę, kolendrę i jagody. 

Arbuz, gazpacho i jagody goji

Współczesne diety są bogate w produkty, które przyspieszają przemianę materii, dostarczają niezbędnych witamin i nie są kaloryczne. Do takich produktów należą między innymi lubiane przez Kate Middleton arbuzy, gazpacho i jagody goji. Próbowaliście?

Cardio i siłownia

Zdrowa dieta to nie wszystko. Portale internetowe informują, że księżna nie stroni od ćwiczeń. Przede wszystkim są to treningi cardio oraz codzienna siłownia. Obowiązki rodzicielskie nie przeszkodziły Middleton w aktywności. Nic tylko brać przykład!

Komentarze