Kożuchowska
ONS
Newsy

Znamy sekret figury Małgorzaty Kożuchowskiej. Stosuje dietę, z której korzystają kobiety po 40-tce

Małgorzata Kożuchowska wciąż zachwyca młodzieńczą figurą, mimo upływu lat. 49-latka zawdzięcza to w dużej mierze pewnej diecie.
Hubert Rój
styczeń 19, 2021

Niegasnącą sympatię widzów Kożuchowska zdobyła rolą Hanki Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Popularność ugruntowała licznymi rolami w filmach, a także kolejną głośną serialową rolą Natalii Boskiej w „Rodzince.pl”.

Od lat Kożuchowska w zasadzie się nie zmienia. Latka lecą, a jedyne w wyglądzie aktorki co ulega delikatnym zmianom to fryzura.

Nie jest to jednak zasługą wyłącznie dobrych genów i zdrowego trybu życia. Kożuchowska postawiła na popularną wśród gwiazd dietę.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Dieta skrojona w sam raz

Autorką tego przepisu na młodość jest znana dietetyczka Agnieszka Mielczarek. Żona Pascala Brodnickiego opracowała specjalny jadłospis dla kobiet po 40 roku życia.

Korzysta z niego nie tylko Kożuchowska, ale także i Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, czy koleżanka pani Małgosi z planu „M jak miłość”, Joanna Koroniewska.

Dieta Agnieszki Mielczarek jest realizowana przez gwiazdy za pomocą cateringu pudełkowego. Gwiazdy chętnie zamawiają posiłki od Bistrobox, czyli firmy Mielczarek. Dlaczego?

Prawdopodobnie z tego powodu, że są idealnie dobrane do potrzeb kobiet w tym wieku.

Dieta, którą wybrała Małgorzata Kożuchowska to tzw. dieta rotacyjna. Różnorodność produktów ma wspomóc jelita, zapobiec reakcjom alergicznym, a także wzdęć i problemom skórnym.

Efekty mówią same za siebie

To właśnie skóra często jest „konikiem” kobiet po 40-tce, które chcą zadbać o młody wygląd i zapobiec starzeniu.

Sirtuiny, czyli enzymy długowieczności, ryby, ograniczenie pszenicy i nabiału, napary ziołowe, witaminowo-energetyzujące drinki, kiełki – tego wszystkiego nie brakuje w pudełkach, których zawartość codziennie pałaszują nasze gwiazdy.

Wystarczy spojrzeć na Małgorzatę Kożuchowską, by zrozumieć, jak świetne efekty daje odpowiednie dobranie diety do swojego wieku.

 

Komentarze