biedronka koncert
AdobeStock / ONS
Newsy

Zenek Martyniuk wystąpi na imprezie Biedronki. Popularna sieć zrobiła prezent dla 70 tys. pracowników

Premie? Bony na zakupy? Nie! Zdaniem sieci Biedronka pracownicy najbardziej ucieszą się z organizowanego specjalnie dla nich koncertu, na którym wystąpi między innymi Zenek Martyniuk.
Katarzyna Wyborska
styczeń 09, 2021

Jaki prezent najbardziej ucieszyłby pracowników? Premie? Zniżki na zakupy? A może koncert gwiazd, wśród których znajdzie się między innymi Zenek Martyniuk? Ostatnia opcja jest najatrakcyjniejsza zdaniem szefów sieci Biedronka. Pracownicy na Nowy Rok zamiast premii dostaną… koncert online. Zazdrościcie?

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Noworoczny koncert

Sieć Biedronka przygotowała wielką niespodziankę dla swoich pracowników. W ramach noworocznego świętowania zaprasza ich na koncert, który odbędzie się specjalnie dla nich i będzie można go obejrzeć online. To oczywiście z powodu pandemii koronawirusa – imprezy masowe są odwołane, ale nikt nie zabrania publiczności oglądać koncertu w internecie. Impreza jest zorganizowana z wielkim rozmachem! Dla pracowników Biedronki zaśpiewają takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk i Beata Kozidrak, a koncert poprowadzi sam Krzysztof Ibisz, który jest niezwykle podekscytowany całym wydarzeniem. Przyznał, że nie może się doczekać, ponieważ taka forma imprezy to dla niego zupełnie nowe doświadczenie. Ponadto uczestników imprezy zabawiać będzie kabaret Ani Mru-Mru.

 

Polski kompozytor Adam Sztaba przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Specjalnie na Biedronkowy koncert skomponował nową aranżację hitu zespołu Bajm „Biała armia” oraz wersję teledysku, w którym występują pracownicy sieci Biedronka.

Wyjątkowa impreza

Organizatorzy wydarzenia podkreślają z dumą, że to pierwsza taka impreza pracownicza w Polsce. Koncert będzie oglądało 70 tysięcy osób na specjalnie stworzonej na tę okazję wirtualnej platformie. Impreza to nie jedyna nagroda dla pracowników – wcześniej dostali do 1000 zł na zakupy w Biedronce oraz nagrodę roczną w wysokości 2300 zł brutto.

Komentarze
jakub tolak instagram
Pixabay
Newsy Aktor „Klanu” zamieszkał w... przyczepie. Takiej kuchni może mu pozazdrościć niejedna pani domu
Mieszkanie w kamperze to sposób na urlop lub... na całe życie! Zobaczcie, jak mieszka znany aktor z serialu!
Katarzyna Wyborska
styczeń 09, 2021

Każdy człowiek jest inny. Ludzie różnią się poglądami, wyglądem, charakterem i temperamentem. W końcu gdyby wszyscy byli tacy sami, to na świecie byłoby bardzo nudno! Niektórzy są typami domatora – lubią dużo siedzieć w domu, dbać o jego wystrój i pielęgnować ogródek, za to niechętnie się ruszają daleko poza miejsce zamieszkania. Inni na odwrót, nie są w stanie usiedzieć dłużej w jednym miejscu i gdy tylko mają okazję, to od razu wyruszają w podróż – nawet gdy oznacza to tylko jednodniową wycieczkę w góry. A co, gdyby dało się połączyć jedno z drugim? Niezwykły sposób na życie Od jakiegoś czasu w Polsce coraz popularniejszy staje się „van living”, czyli dosłownie życie w kamperze. Ludzie kupują samochody typu kamper lub dostawcze, które następnie przerabiają. Istnieją nawet firmy, które zajmują się dostosowywaniem takich samochodów do potrzeb podróżników, jednak większość amatorów takiego stylu życia woli to robić sama. Samochody w środku niewiele różnią się od przyczepy – znajduje się tam zwykle miejsce do spania i niewielka kuchnia, choć te większe mieszczą nawet malutką toaletę.   Właśnie w ten sposób postanowił zacząć żyć Jakub Tolak, znany z grania w serialu „Klan”. Aktor i jego partnerka porzucili konwencjonalny styl życia i przeprowadzili się do kampera. Teraz jeżdżą po całym świecie i nic ich nie ogranicza – w końcu cały czas mają swój dom ze sobą! Mogą się zatrzymać w dowolnym miejscu, które im się spodoba i spędzić tam jakiś czas. Zwiedzili już tak Hiszpanię, Francję, a latem zjeździli całe Bałkany. Para chwali się, że jak większość miłośników takiego stylu życia swój kamper urządzili w środku zupełnie sami. Trzeba przyznać, że wnętrze...

Przeczytaj