Ekspres do kawy z Biedronki za darmo
Adobe Stock
Newsy

Wybierasz się na zakupy? Możesz dostać za darmo ekspres do kawy w jednym z polskich sklepów

Zwykle w czarny piątek mamy do czynienia z promocjami, rabatami i zniżkami wszelkiego rodzaju. Tym razem Biedronka przeszła samą siebie. Sieć sklepów będzie rozdawała ekspresy do kawy. Za darmo!
Hubert Rój
listopad 25, 2020

Czarny piątek ma swoje źródło oczywiście w Stanach Zjednoczonych. W dobie szalejącego konsumpcjonizmu ten jeden dzień w ciągu roku urósł tam do miana niemalże święta. Amerykanie tydzień po Święcie Dziękczynienia ruszają do sklepów, w poszukiwaniu okazji.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Czarny piątek w Polsce

Ta „nowa świecka tradycja” szybko przywędrowała zza Oceanu do Europy. Powoli zapoznają się z nią także Polacy. Każdy sklep, każdy supermarket, każdy internetowy sprzedawca stawia sobie już za punkt honoru przygotowanie jakiejś specjalne oferty dla klientów właśnie w ten dzień

Podobnie czyni także Biedronka. Oprócz standardowych promocji, którymi kusi największa sieć sklepów spożywczych, tym razem będziemy mogli skorzystać z akcji, której jeszcze nie było. W piątek w sklepach należących do koncernu Jeronimo Martins będziemy mogli odebrać ekspres do kawy marki DeltaQ!

Zapytacie od razu: ale jak to odebrać? Za darmo? Okazuje się, że to prawda! Szansa na ekspres jest tylko dla tych, którzy najszybciej podążą do sklepu – oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Jak będzie wyglądało samo odbieranie sprzętu do zaparzania kawy?

W ten sposób odbierzecie ekspres

Niestety nie będzie można wejść do sklepu i wyjść z ekspresem ot tak, po prostu. Cała procedura będzie wyglądała następująco:  

  • jeżeli zdecydujemy się kupić ekspres DeltaQ Qool Evolution za 199 zł – otrzymamy zwrot tej kwoty w postaci voucherów na zakupy łącznie o tej samej wartości (voucher o wartości 100 zł i 99 zł)
  • Podobnie z droższym ekspresem DeltaQ Milk Qool Evolution za 299 zł – jeżeli wybierzemy ten model, taką samą kwotę dostaniemy w postaci bonów (2 vouchery o wartości 100 zł i jeden o wartości 99 zł)

Vouchery będzie można wykorzystać na zakup dowolnych produktów w okresie od 28.11 do 09.12. A więc w sam raz na pierwsze, większe przedświąteczne zakupy.

W ramach akcji klienci będą mogli kupić maksymalnie dwa ekspresy i odebrać dwa razy pakiet bonów o wartości 199 zł lub 299 zł. Taki limit obowiązuje na jedną kartę Moja Biedronka.

 

Komentarze