„Kuchenne rewolucje” w jednej z restauracji skończyły się klapą? „W ostatnią niedzielę mieliśmy 32 zł utargu”
ONS.pl
Newsy

Wpadka Magdy Gessler podczas „Kuchennych rewolucji”. Nie uwierzycie, co powiedziała

Magda Gessler nie od dziś słynie z niewyparzonego języka. Zobaczcie jej ostatnią wpadkę podczas nagrywania „Kuchennych rewolucji”.
Hubert Rój
kwiecień 02, 2021

Ekscentryczna Magda Gessler wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio znów zaszokowała cenami jak z kosmosu na swoje wielkanocne przetwory i świąteczne dania.

Minęło ledwie kilka dni i gruchnęła wieść o tym, że 67-letnia gwiazda TVN-u planuje zacząć realizować się w świecie mody.

Jak skończą się zamierzenia Magdy Gessler na polu projektowania ubrań, tego nie wiemy. Oprócz tego słynna restauratorka dalej odwiedza knajpy w ramach programu „Kuchenne rewolucje”.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Czy Magda Gessler dalej nagrywa swoje programy mimo pandemii?

Mimo pandemii Magda Gessler nie ustaje w prowadzeniu swojej kulinarnej rewolty. Autorski program gwiazdy działa na nieco innych zasadach.

Gessler siłą rzeczy musi odpuścić zapraszanie do knajp gości. Oprócz tego zarówno ekipa telewizyjna, jak i załoga restauracji musi stosować się do podstawowych norm bezpieczeństwa i higieny obowiązujących wszystkich w dobie koronawirusa.

Zobacz także

Tak czy inaczej, program „Kuchenne rewolucje” trwa w najlepsze i wciąż ma swoją wierną widownię. Obecnie dostępny jest do oglądania na antenie TVN Style i w internecie, na platformie internetowej player.pl.

Słynna restauratorka pojechała tym razem ze swoją kolejną misją na Górny Śląsk. Jej celem były Lędziny i znajdująca się właśnie w tym mieście restauracja Śląskie Niebo.

Czym znowu zaszokowała Magda Gessler?

67-latka w swoim dobrze znanym wszystkim stylu nagrywała kolejne sceny na potrzeby show przed wejściem do lokalu.

I w tym oto właśnie momencie przydarzyła jej się mała wpadka. Znana z bezpośredniości i dystansu do siebie gwiazda podzieliła się scenką „od kulis” ze swoimi fanami w serwisie Instagram. 

- Lokal pachnie pyszną, polską, grillowaną kiełbasą. Ch…

Tym krótkim, żołnierskim słowem Gessler skwitowała swoje roztargnienie podczas nagrywania kolejnego dubla. Zobaczcie zresztą sami jej potknięcie na tym filmiku. Uwaga, to nagranie zawiera niecenzuralne słowo!

Zobacz także:

Komentarze