Weronika Rosati figura i dieta
ons
Newsy

Weronika Rosati zdradziła sekret zjawiskowej figury. Gwiazda je bardzo tanie produkty spożywcze

Weronika Rosati to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych, polskich aktorek. Fani podziwiają zarówno jej urodę, jak i szczupłą figurę. W końcu kobieta waży ok. 50 kilogramów przy wzroście 163 cm.
Weronika Kępa
styczeń 25, 2021

Choć Weronika Rosati grała w wielu polskich serialach telewizyjnych, popularność przyniosła jej dopiero rola Ani w „M jak miłość”. Na dużym ekranie aktorka zadebiutowała w 2005 roku u znanego reżysera Patryka Vegi. Od tej pory jest regularnie zapraszana do współpracy zarówno przy polskich, jak i międzynarodowych produkcjach. Głównie wciela się jednak w drugoplanowe role.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Oszałamiające zdjęcie w bikini

Nie ulega wątpliwości, że Weronika Rosati ma wielu fanów. Na samym Instagramie gwiazdę obserwuje aż 335 tysięcy osób! Aktorka chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym i zawodowym - przemyśleniami, ujęciami z planów, a także sekretnych projektów. 

W ostatnim czasie 37-latka dodała oszałamiające zdjęcie z Kalifornii. Rosati chciała pochwalić się nowym rozdziałem w swoim życiu, o którym jeszcze niewiele może powiedzieć. Zdjęcie w bikini miało stanowić jego zapowiedź.

„Nie mogę się doczekać aż będę mogła wam zdradzić więcej szczegółów na temat mojego nowego projektu. To będzie coś oryginalnego i nieoczekiwanego i coś co zawsze chciałam zrealizować tyle wam mogę zdradzić na teraz. Rok 2021 naprawdę się nieźle zapowiada” – czytamy w opisie zdjęcia.

Fotografia zaintrygowała i zachwyciła fanów aktorki. Bowiem ich uwadze nie umknął fakt, że Rosati mimo przebytej ciąży, ma wciąż perfekcyjne ciało – żadnych zbędnych kilogramów, a na brzuchu kaloryfer. Postanowili więc zasypać ją komentarzami i pytaniami o przepis na figurę.

„Ale figura!”, „Jak dziewczyna Bonda”, „Talia osy”, „Piękne ciałko”, „Prześliczna i wyjątkowa dama. Piękny brzuszek. Idealna figura”, „Matko kochana co za figurka”, „Bomba”, „To nieprzyzwoite! Mieć osobowość, talent, urodę i tak piękne ciało”.

Dieta Weroniki Rosati

W jednym ze swoich Instastories gwiazda postanowiła zdradzić w czym tkwi sekret jej niesamowitego ciała. Poinformowała swoich obserwatorów, że od dawna nie je mięsa, a produktów przetworzonych wystrzega się jak ognia. Każdego dnia pije też japońską zieloną herbatę, matchę, na kokosie.

Okazuje się również, że Rosati całkowicie wyeliminowała ze swojej diety śniadania, woli skupiać się na obfitych kolacjach. Jej dieta składa się w dużej mierze ze zdrowych sałatek na bazie rukoli, ogórka, truskawek czy granatu. Całość polewa prawdziwą oliwą z oliwek.

„Gdy jesz dużo surowych rzeczy, w ogóle nie musisz przejmować się kaloriami” – zdradziła w jednym z wywiadów.

A wam jak się podoba figura Weroniki Rosati?

Komentarze