Gdzie i do której zrobimy zakupy przed świętami? Sprawdźcie, żeby nie pocałować klamki
Adobe Stock
Newsy

Ważne: zmiany godzin otwarcia Biedronki przed majówką. Niektóre czynne nawet całą dobę

Biedronka po raz kolejny zdecydowała się na przedłużenie godzin otwarcia swoich sklepów ze względu na wzmożony ruch przed majówką. W ten sposób sieć sklepów stara uniknąć się groźnego w obliczu pandemii koronawirusa zagęszczenia klientów.
Hubert Rój
kwiecień 28, 2021

Sieć sklepów Biedronka znowu zmienia czas otwarcia swoich placówek. Podobnie jak miało to miejsce przed Wielkanocą, a także przed świętami Bożego Narodzenia, sklepy Biedronki znów będą otwarte dłużej.

Wprowadzając takie właśnie zarządzenie, władze Biedronki liczą na „rozrzedzenie” ruchu klientów przez dłuższy czas otwarcia swoich sklepów. To z kolei ma sprawić, że klientom łatwiej będzie zachować niezbędny w dobie pandemii koronawirusa dystans społeczny.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Do której Biedronki będą czynne przed majówką?

Spośród 3 tys. sklepów Biedronki w Polsce, ponad 2 tys. będą miały wydłużone godziny otwarcia w nocy z 29 na 30 kwietnia. Większość sklepów będzie otwarta aż do godziny 2.00.

Około 300 Biedronek pozostawi drzwi otwarte dla klientów tego dnia do godziny 23, 23.30, 23.45 albo do północy. Z kolei blisko 100 sklepów, w których właściciele Biedronki odnotowali największy ruch, będą otwarte tego dnia całodobowo!

Czy sklepy będą otwarte w majówkę?

Przypominamy, że informacje o przedłużeniu działania sklepów są ważne szczególnie z tej przyczyny, że zdecydowana większość sklepów w Polsce będzie zamknięta w trakcie całej majówki:

  • 1 maja, czyli Święto Pracy to dzień ustawowo wolny od pracy i handlu
  • 2 maja to zwykła, kalendarzowa niedziela niehandlowa
  • 3 maja, czyli Święto Konstytucji 3 maja to kolejny dzień ustawowo wolny od pracy i handlu

Zobacz także

Na co warto zwrócić uwagę w Biedronce przed majówką?

Biedronka przygotowała specjalną ofertę także dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w grilla na majówkowe imprezowanie. Dostępny w Biedronce grill od Magdy Gessler w okazyjnej cenie opisaliśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów.

Biedronka przygotowała także wystrzałową promocję dla miłośników złocistego trunku, czyli piwa. W tym artykule opisujemy warunki promocji, dzięki której dostaniecie za darmo 12 sztuk piwa po spełnieniu jednego warunku.

Czytaj także:

Komentarze