Gdzie i do której zrobimy zakupy przed świętami? Sprawdźcie, żeby nie pocałować klamki
Adobe Stock
Newsy

Ważne: zmiany godzin otwarcia Biedronki przed majówką. Niektóre czynne nawet całą dobę

Biedronka po raz kolejny zdecydowała się na przedłużenie godzin otwarcia swoich sklepów ze względu na wzmożony ruch przed majówką. W ten sposób sieć sklepów stara uniknąć się groźnego w obliczu pandemii koronawirusa zagęszczenia klientów.

Sieć sklepów Biedronka znowu zmienia czas otwarcia swoich placówek. Podobnie jak miało to miejsce przed Wielkanocą, a także przed świętami Bożego Narodzenia, sklepy Biedronki znów będą otwarte dłużej.

Wprowadzając takie właśnie zarządzenie, władze Biedronki liczą na „rozrzedzenie” ruchu klientów przez dłuższy czas otwarcia swoich sklepów. To z kolei ma sprawić, że klientom łatwiej będzie zachować niezbędny w dobie pandemii koronawirusa dystans społeczny.

Do której Biedronki będą czynne przed majówką?

Spośród 3 tys. sklepów Biedronki w Polsce, ponad 2 tys. będą miały wydłużone godziny otwarcia w nocy z 29 na 30 kwietnia. Większość sklepów będzie otwarta aż do godziny 2.00.

Około 300 Biedronek pozostawi drzwi otwarte dla klientów tego dnia do godziny 23, 23.30, 23.45 albo do północy. Z kolei blisko 100 sklepów, w których właściciele Biedronki odnotowali największy ruch, będą otwarte tego dnia całodobowo!

Czy sklepy będą otwarte w majówkę?

Przypominamy, że informacje o przedłużeniu działania sklepów są ważne szczególnie z tej przyczyny, że zdecydowana większość sklepów w Polsce będzie zamknięta w trakcie całej majówki:

  • 1 maja, czyli Święto Pracy to dzień ustawowo wolny od pracy i handlu
  • 2 maja to zwykła, kalendarzowa niedziela niehandlowa
  • 3 maja, czyli Święto Konstytucji 3 maja to kolejny dzień ustawowo wolny od pracy i handlu
Zobacz także
Biedronka ma zapłacić 60 mln zł kary. Źle oznaczała artykuły spożywcze, by zwiększyć sprzedaż

Biedronka ma zapłacić 60 mln zł kary. Źle oznaczała artykuły spożywcze, by zwiększyć sprzedaż

Takiej afery jeszcze w Biedronce nie było. Szok, co leżało obok mięsa

Takiej afery jeszcze w Biedronce nie było. Szok, co leżało obok mięsa

Na co warto zwrócić uwagę w Biedronce przed majówką?

Biedronka przygotowała specjalną ofertę także dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w grilla na majówkowe imprezowanie. Dostępny w Biedronce grill od Magdy Gessler w okazyjnej cenie opisaliśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów.

Biedronka przygotowała także wystrzałową promocję dla miłośników złocistego trunku, czyli piwa. W tym artykule opisujemy warunki promocji, dzięki której dostaniecie za darmo 12 sztuk piwa po spełnieniu jednego warunku.

Czytaj także:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA