Walentynki w Lidl: słodycze i kawy 50 i 60% taniej oraz masło za 4,745 zł.
Adobe Stock
Newsy

Tanie walentynki w Lidlu. Słodycze i kawy o 50, 60 i 70% taniej oraz masło za 4,75 zł

Lidl obniża ceny ma produkty na zwykły lub walentynkowy obiad. Wychodząc sięgnijcie jeszcze po słodki upominek dla swoich ukochanych.

Zauważyliście, że walentynki zabarwiają świat na czerwono? Każda wystawa jest pełnia czerwonych serduszek, a sprzedawcom chyba wydaje się, że w tym czasie najlepiej sprzedają się czerwone produkty, więc zapełniają nimi witryny. I choćbyście mieli dosyć tego wszechobecnego koloru miłości, to jednak bliscy liczą na to, że tego dnia staną się „waszą walentynką”. Lidl ma miłe upominki  za grosze.

Walentynki w Lidlu z dużymi promocjami

Jeśli myślicie, że dzień Świętego Walentego przyszedł do Polski ze Stanów Zjednoczonych jak Halloween i jest obcy europejskiej i katolickiej kulturze, to się mylicie. Nie jest anglosaską, komercyjną modą. Ma korzenie w polskiej kulturze.

W Europie rodowód święta sięga starożytnego Rzymu. Kult się św. Walentego był popularny także w Polsce, za sprawą relikwii patrona zakochanych, które trafiły między innymi do Chełmna na Kujawach, i są przechowywane do  dziś w kościele farnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Podczas walentynek najczęściej wysyła się liściki do ukochanych i przygotowuje drobne upominki. Oto drobiazgi, które na ten dzień możecie kupić taniej w Lidlu:

  • 70% taniej: Rafaello XXL 230 g – 13,99 zł
  • 60% taniej za drugi produkt. Promocja dotyczy wszystkich kaw. Możecie je łączyć dowolnie
  • 50% taniej za wybrane praliny. Praliny marcepanowe 200 g – 6,99 zł, Praliny Cherry Liquor 165 g – 4,99 zł, Praliny truflowe 200 g -7,49 zł
Zobacz także
omlet

Już za kilka dni Walentynki. Ten pomysł na śniadanie powali was na kolana

Grażyna Torbicka

Jakie jest ulubione danie Grażyny Torbickiej? Są bardzo zdrowe i uznaje się je za afrodyzjak

Zwykłe produkty w Lidl w promocyjnych cenach

Nie tylko słodyczami i miłością człowiek żyje. Jeśli udajecie się do sieci po zwykle, podstawowe zakupy, też nie będziecie rozczarowani i zrobicie je oszczędnie. Na te oferty zwróćcie szczególną uwagę:

  • 3 kostki masła Ekstra, każda za 4,75 zł. Jest warunek: żeby dostać masło w takiej cenie, wartość waszych zakupów powinna wynieść minimum 49 zł
  • Filet z piersi indyka 1 kg – 13,29 zł
  • Paski z piersi indyka 1 kg – 7,49 zł
  • Szynka wieprzowa 1 kg – 11,49 zł
  • Polska wołowina na tatar 150 g – 6,62 zł

Źródło: Gazetka Lidla, polskieradio.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA