W żabce popularne produkty kupicie za 2 zł. Promocja "Masz 2 zeta, masz… " to hit
Adobe Stock
Newsy

W żabce te popularne produkty kupicie za 2 zł. Promocja "Masz 2 zeta, masz… " to hit

Żabka zachęca klientów do zakupów poprzez liczne promocje. W ofercie sprzedaży pojawiły się popularne artykuły spożywcze za jedyne dwa złote. To prawdziwa okazja, z której warto skorzystać.

Sklepy coraz częściej prześcigają się między sobą o klienta. Wprowadzają różne udogodnienia dla ich komfortu zakupów, a także kuszą ich ciekawymi promocjami. Jednym z nich jest Żabka. Sklep z każdym dniem zyskuje nowych konsumentów. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Osiedlowa Żabka 

Sieć sklepów Żabka jest jedną z największych i najpopularniejszych na polskim rynku. Choć wydaje się być dość nowym sklepem, to została założona już w 1998 roku. W Polsce działa na zasadzie franczyzy. System sprzedaży jest ściśle oparty na współpracy pomiędzy odrębnymi, niezależnymi przedsiębiorstwami. Na dzień dzisiejszy w kraju aktywnie funkcjonuje ponad 6500 punktów. 

Zobacz także
Polak zaprojektował podskórny implant. Można zapłacić nim za zakupy spożywcze

Polak zaprojektował podskórny implant. Można zapłacić nim za zakupy spożywcze

Zakupy

Znana sieć sklepów znika z Polski. Gigantyczne wyprzedaże jedzenia

Zalety sklepu Żabka

Ten sklep ma wierne grono klientów, które z każdym dniem się powiększa, a to za sprawą wielu zalet. Główną cechą na plus jest działanie Żabki na każdym osiedlu, toteż przekłada się na odległość. Wśród innych pozytywnych aspektów działania danego sklepu należy wyróżnić:

 • łatwy dostęp do podstawowych produktów, 
 • dostęp do produktów premium,
 • długie godziny otwarcia punktów, 
 • działanie sklepu we wszystkie dni tygodnia, 
 • aplikacja mobilna z możliwością zbierania punktów, 
 • liczne akcje promocyjne,
 • zadbane i czyste miejsce,
 • rozmieszczenie punktów sprzedaży na każdym rogu ulicy,
 • świeże pieczywo,
 • możliwość zakupienia produktów na gorąco, takich jak hot dogi bądź zapiekanki,
 • możliwość kupienia kawy z ekspresu.

Produkty za 2 złote

Żabka stale zmienia się dla swoich klientów, aby każdego dnia zaskoczyć ich czymś nowym. Popularne wielosztuki nadal pozostają w ofercie, ale sieć proponuje nową ofertę promocyjną „Masz 2 zeta, masz...”. Wówczas wiele popularnych produktów będzie można kupić za jedynie dwa złote! Jednak należy zwrócić uwagę na jeden aspekt. Wybrane artykuły spożywcze będą sprzedawane w takiej cenie w odpowiednich godzinach. Dana oferta ma się zmieniać dokładnie co trzy godziny. W najbliższym tygodniu w okazyjnej cenie będzie można nabyć takie produkty jak:

 • gorąca, świeżo parzona czarna kawa 200 ml (6.00-9.00),
 • napój energetyczny Tiger (9.00-12.00),
 • napój Mirinda 0,5l (12.00-15.00),
 • napój izotoniczny Oshee (15.00-18.00),
 • Piwo Łomża (18.00-21.00),
 • Piwo Lech Premium (21.00-23.00).

Atrakcyjna oferta promocyjna rusza w sprzedaży już od 14 kwietnia. Produkty sprzedawane w niższej cenie będą zmieniać się co tydzień.
 

Czytaj także:

Dlaczego powstaje tyle Żabek? Można zarobić całkiem spore pieniądze. Sprawdźcie ile!
AdobeStock
Newsy
Dlaczego powstaje tyle Żabek? Można zarobić całkiem spore pieniądze. Sprawdźcie, ile!
Czy zastanawialiście się kiedyś, ile zarabia franczyzobiorca Żabki? A może sami chcielibyście nim zostać? Zarobki są naprawdę zachęcające!

Żabka to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych w Polsce. Firma powstała w 1998 roku i działa na zasadzie franczyzy. Jedną z największych zalet tego sklepu jest to, że jest czynny w niedzielę . Ostatnio głośno było również o tym, że część Żabek będzie działać na zasadzie  sklepów samoobsługowych . W Polsce istnieje ponad 7100 sklepów Żabka prowadzonych przez ponad 5700 franczyzobiorców. Jesteście ciekawi, ile zarabia osoba, która prowadzi taki sklep? Ile zarabia franczyzobiorca Żabki? Jeżeli chcielibyście otworzyć własną Żabkę, najpierw powinniście przejść specjalną rekrutację oraz szkolenie. Oferta jest bardzo ciekawa i dobrze płatna. Nowa oferta stanowi zabezpieczenie dla początkującego franczyzobiorcy i pozwala skupić się na rozwoju biznesu, szczególnie na pierwszym etapie funkcjonowania sklepu i zapewnienia dostępności produktów - donosi portal dlahandlu.pl Kwota gwarantowana jest wysoka Zarobki dla początkującego franczyzobiorcy sięgają 17 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności i jest to kwota gwarantowana. Franczyzobiorca otrzymuje też wsparcie finansowe do 12 tys. zł. Pieniądze może spożytkować na rozwój biznesu lub ewentualne pokrycie strat, które mogą być skutkiem uczenia się zarządzania własnym sklepem. Żabka zapewnia również swoim franczyzobiorcom całkowicie wyposażony, umeblowany i zatowarowany sklep. Mają oni także możliwość dalszego rozwoju kompetencji oraz mogą liczyć na stałe wsparcie. Wkład własny wynosi zaledwie 5 tys. zł i jest on przeznaczany na zakup koncesji czy kasy fiskalnej. Żabkę cechuje duża elastyczność, która przejawia się w niemal wszystkich obszarach naszego funkcjonowania i pozwala nam sprawnie dostosowywać się do zmian rynkowych. Dostrzegając taką potrzebę,...

Polski producent zmienia nazwę pierogów z ruskich na ukraińskie. To jego gest solidarności z Ukrainą
Facebook/Deli2
Newsy
Polski producent zmienia nazwę pierogów z ruskich na ukraińskie. To jego gest solidarności z Ukrainą
Bojkot wszystkiego, co rosyjskie trwa w najlepsze. Oberwało się nawet popularnym pierogom. Przeczytajcie.

W związku z kryzysem wojennym na Ukrainie i wkroczeniem do tego kraju rosyjskich i białoruskich wojsk, coraz więcej polskich firm i producentów żywności, wycofuje z obrotu produkty pochodzące z tych krajów. Na taki krok zdecydowała się już m.in. Biedronka czy Lidl. Podobne działanie podjął ostatnio polski producent popularnych pierogów. Zdecydował się zmienić nazwę swojego produktu z „pierogi ruskie" na „pierogi ukraińskie". Polski producent zmienia nazwę pierogów z „ruskich" na „ukraińskie" Właściciel firmy Deli2.pl wycofał ze swojej oferty wszystkie produkty pochodzenia rosyjskiego. Chcąc pozostać solidarnym z Ukrainą, postanowił również zmienić nazwę pierogów z ruskich na ukraińskie: - Od dziś w naszym delikatesach Wasze ulubione pierogi w nowej, lepszej odsłonie! Zapraszamy wszystkich na pierogi UKRAIŃSKIE! Zmieniamy etykiety na stałe #solidarnizukrainą? – napisano na oficjalnym fanpage'u firmy na Facebooku. Kto jeszcze wycofuje rosyjskie produkty? Lista sklepów, które zdecydowały się wycofać produkty pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego, z każdym dniem się wydłuża. Na ten krok zdecydowali się już m.in.: Biedronka Hebe Maxima (Stokrotka) i Barbora Hipper Castorama Netto Rossmann Super-Pharm Topaz Frisco Carrefour Polomarket Kontigo Żabka Lidl Aldi  sklepy z alkoholami Al.Capone Nie chcecie kupować rosyjskich produktów? Zerknijcie na ich kody Oczywiście, nie wszystkie sklepy zrezygnowały ze sprzedaży rosyjskich produktów. Jeśli chcecie pozostać solidarni z walczącą z Rosją Ukrainą i nie chcecie kupować produktów pochodzących z państwa-agresora i jego sojusznika - zerknijcie na kody kreskowe na opakowaniach. Oto...

Jadłodzielnie nie tylko dla biednych. Każdy może tam zostawić jedzenie i każdy może je wziąć. Oto jak z nich korzystać.
Adobe Stock
Newsy
Jadłodzielnie nie tylko dla biednych. Każdy może tam zostawić jedzenie i każdy może je wziąć
Zostało wam jedzenie? Nie wyrzucajcie, podzielcie się. Dzielenie się żywnością, ochrona przed zmarnowaniem jedzenia, to coraz bardziej popularny trend. Przyłączcie się.

Jadłodzielnia to punkt do nieodpłatnej wymiany żywności pomiędzy jej użytkownikami. Pierwsze skrzynki i lodówki do pozostawiania zbędnego, ale nadającego się do spożycia jedzenia powstały w Warszawie w 2016 r. Jeszcze w tym samym roku otwarto podobne punkty w Toruniu, Krakowie i Wrocławiu. Dziś jest ich bardzo wiele. Można je znaleźć nawet w niedużych miastach. Sprawdźcie, czy w pobliżu was także są. „Foodsharing” to światowy trend, który nie tylko wspomaga biednych Początkowo punkty były uruchamiane przy urzędach miast i gmin, często inicjowały je Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej (MOPS). Powodem ich uruchamiania była możliwość przekazania nadmiarowej żywności osobom potrzebującym. Najprościej mówiąc pierwotnie powstawały, żeby wspomóc osoby niezamożne, dla których dodatkowa, bezpłatna żywność była ogromnym wsparciem. Jadłodzielnia to najczęściej wydzielone miejsce na zewnątrz budynku np. Urzędu Miasta, w którym postawiona jest szafa z półkami, na produkty niewymagające chłodzenia, oraz lodówka, przeznaczona na datki chłodnicze.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Jadłodzielnia Mosina (@jadlodzielnia) Wpisując się w światowy trend „Foodsharingu”, czyli dzieleniem się żywnością, także nasze jadłodzielnie zaczynają zmieniać swoje przeznaczenie. Zostawiają w niej żywność nie tylko rodziny, które mają za dużo świeżej żywności i zamiast wyrzucić ją za 2 dni, przekazują innym za pośrednictwem tych miejsc. Coraz częściej w punktach żywności pojawiają się produkty...

Majówka już blisko. W Auchan cena grilla zwal z nóg. Takiej promocji jeszcze nie było
AdobeStock
Newsy
Auchan dostarczy wam zakupy... do bagażnika. Skorzystacie?
Auchan stopniowo wprowadza nowe rozwiązanie, które sprawi, że nie będziecie musieli nawet wysiadać z samochodu, aby zrobić duże zakupy. I to bez opłat za dostawę!

Nowe technologie wkraczają na rynek handlowy. Coraz więcej popularnych sieci ma w planach lub już wprowadziło innowacyjne rozwiązania, które mają ułatwić klientom robienie codziennych zakupów np. sklepy bezobsługowe . Nowe strategie sprzedaży to także odpowiedź na niedziele niehandlowe: coraz częściej supermarkety obchodzą zakaz handlu . Teraz sieć Auchan wprowadza nowe rozwiązanie dla zmotoryzowanych klientów. Zakupy zamówione przez internet zapakują wam do bagażnika pracownicy sklepu. Wystarczy podjechać pod najbliższy punkt! Jak skorzystać z Auchan Drive? Aby skorzystać z punktu oferującego dostawę zakupów do samochodu, należy wybrać swój sklep (jeśli jest dostępny w usłudze drive) na stronie auchan.pl. Następnie wybieracie i kompletujecie zakupy. Jeśli złożycie zamówienie przed południem – zamówienie będzie do odebrania jeszcze tego samego dnia. Obsługa pakuje produkty i dostarcza je do samochodu w ciągu zaledwie 5 minut od podjechania na parking. Odbieranie zakupów w ten sposób jest bezpłatne, a za samo zamówienie można zapłacić online lub przy odbiorze. „Zwracamy szczególną uwagę na to, by zapewnić komplementarność oferowanych przez nas form sprzedaży. Auchan Drive to kolejna z proponowanych przez naszą sieć ścieżek zakupowych, łączących zakupy tradycyjne z zakupami online (…) Wprowadzona w ubiegłym roku usługa click&collect, pozwalająca zamówić produkty online i odebrać je w we wskazanym sklepie, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem – dziś mamy już 96 takich punktów odbioru w całym kraju. Teraz idziemy o krok dalej, dając klientom możliwość wyboru kolejnej formy dostawy zakupów – tym razem wprost do bagażnika samochodu, tak by jak najlepiej dostosować je do ich indywidualnych potrzeb” –...