W Rossmannie kupicie ściereczki kuchenne polecane przez Magdę Gessler. Cena kusi
ONS.pl/Rossmann.pl
Newsy

W Rossmannie kupicie ręczniki kuchenne polecane przez Magdę Gessler. Cena kusi

Kolejne produkty z wizerunkiem Magdy Gessler do kupienia w sklepach. Tym razem pora na ręczniki kuchenne. Dostaniecie je w dobrej cenie w Rossmanie.
Hubert Rój
kwiecień 15, 2021

Magda Gessler to postać niezwykle kontrowersyjna. Gwiazda budzi różnorakie emocje raz po raz, ale jednego nie można jej odmówić – zna się na rzeczy.

Restauratorka odmienia restauracje nie do poznania i robi show jak mało kto. A co z produktami firmowanymi przez Gessler w przestrzeni publicznej?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Ile kosztują ręczniki kuchenne Magdy Gessler w Rossmannie?

Czy podoba wam się jakość polecanych przez gwiazdę produktów? Jeżeli tak, mamy dla was dobrą wiadomość. Kolejny produkt „ze stajni” Gessler właśnie trafił do sprzedaży w sieci Rossmann.

W sieci drogerii Rossmann właśnie pojawił się nowy produkt sygnowany nazwiskiem słynnej restauratorki.

Komplet kuchenny – dwie ściereczki i ręcznik wyprodukowany przez polską fabrykę ręczników Zwoltex z wizerunkiem gwiazdy kupicie za jedyne 19,99 zł.

Jak widzicie, Magda Gessler wykorzystuje swoje „pięć minut” jak tylko może. Gwiazda TVN występuje także w niezliczonej ilości reklam.

Zobacz także

Jakie jeszcze produkty reklamuje Magda Gessler?

Swoim nazwiskiem restauratorka firmowała już nie tylko ściereczki kuchenne, ale też parówki czy płyn do mycia naczyń. Oprócz tego Gessler postawiła na rozwój swojej własnej marki produktów.

Głośno było o patelniach Magdy Gessler, które można było kupić w wielu sklepach w całej Polsce. W jednym z artykułów pisaliśmy już o zaskakującej patelni, którą kupił jeden z naszych czytelników.

To nie pierwsze produkty ze znakiem jakości Magdy Gessler w drogeriach Rossmann. Wcześniej gwiazda „Kuchennych rewolucji” sprzedawała w niemieckiej sieci swoje… garnki.

Obok dezodorantów i szczoteczek do zębów w sklepach Rossmann można było znaleźć produkty marki MG home Magda Gessler, w tym garnki Vertico.

Czytaj także:

Komentarze